Case IH “Tarla Tatbikatları” ile Bir Kez Daha Sahada!

İrfan Özdemir

Case IH, ürünlerini ülke çapında çiftçilere tanıtmak üzere bayileriyle birlikte gerçekleştirdiği “Case IH Tarla Tatbikatlarını” bu yıl Nisan ve Ekim ayları arasında,  60 ayrı noktada düzenleniyor.

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir çiftçiler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan ‘Tarla Tatbikatları’ ile ilgili olarak şunları söyledi: ‘TürkTraktör olarak çiftçilerimizle, çalışma alanları olan tarlada bir araya gelerek; kendilerine sunduğumuz ürünlerimizi daha yakından tanıyıp deneyimlemeleri için Tarla Tatbikatlarını düzenliyoruz. Son 2 yıldır ise bu özel etkinliklerimizi Türkiye genelindeki bayilerimizin ev sahipliğinde gerçekleştiriyoruz. Geçen senelerdeki ilgiyi ve başarıyı yakalayacağımıza canı gönülden inanıyor ve bu etkinlikler ile çiftçilerimizle birlikte tarla koşullarında çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.”

İlk durağı Konya – Ilgın olan ‘Tarla Tatbikatları’ bu yıl 7 ay sürecek. Etkinlikler kapsamında sahaya davet edilen çiftçilere, ürünleri yakından gözlemleyerek deneme imkânı sunulacak.

Çiftçiler bu yılki etkinliklerde Case IH traktörleri ile birlikte, TürkTraktör ekipmanlarınıda tarlada faaliyet esnasında gözlemleyebilecekler.

Teknolojiyi, tarım ve çiftçinin hizmetine sunan AFS Sistemleri de Tarla Tatbikatlarında

Bu yıl ki Tarla Tatbikatlarında Case IH, çiftçilerin hayatını kolaylaştıran AFSTM (Advanced Farming Systems – İleri Düzey Tarımsal Sistemler) uydu çözümlerini de çiftçilerle buluşturacak.

Case IH, uydu destekli tarım uygulamalarıyla teknolojiyi tarım ve çiftçilerin hizmetine sunuyor. TürkTraktör’ün uzman ekipleri, tarım alanlarında maksimum fayda sağlanmasını amaçlayan AFS™ çözümlerini, çiftçilere anlatıp uygulamalar ile destek verecekler.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap