CASE IH Adana Zahiroğulları Bayisi TürkTraktör Üst Yönetiminin Katılımıyla Açıldı

CASE IH Adana Zahiroğulları Bayisi TürkTraktör Üst Yönetiminin Katılımıyla Açıldı

CASE IH Adana Zahiroğulları Bayisi TürkTraktör Üst Yönetiminin Katılımıyla Açıldı

Türkiye’nin otomotiv sektöründeki ilk üretici kuruluşu TürkTraktör’ün premium markası CASE IH’in yeni bayisi Adana’da açıldı. Adana Zahiroğulları Bayisi’nin plaza açılışına Adana Valisi Süleyman Elban, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in yanı sıra TürkTraktör Genel Müdürü Aykut Özüner ve TürkTraktör üst yönetimi katıldı.

TürkTraktör’ün premium markası Case IH’in bayi açılışına katılan TürkTraktör Genel Müdürü Aykut Özüner, tarımın kalbinin attığı Adana’da olmaktan dolayı duydukları memnuniyeti belirtti. 68 yıldır Türk çiftçisinin her ihtiyacında yanında olmak için çalıştıklarını ifade eden Özüner, “TürkTraktör olarak Adana Zahiroğulları Bayimizin açılışıyla birlikte Çukurovalı çiftçilerimizle olan bağımızı daha da güçlendireceğimize inanıyorum. Açılışını gerçekleştirdiğimiz yeni CASE IH bayimiz TürkTraktör’ün üstün üretim tecrübesinden ve köklü tarihinden gücünü alıyor. Çiftçilerimizin her türlü ihtiyacını karşılayacak traktör modellerimiz, tarım ekipmanlarımız ve akıllı tarım çözümlerimiz ile Adana’daki çiftçilerimizi desteklemeyi sürdüreceğiz” dedi.

TürkTraktör’ün yeni bayisi Zahiroğulları Plaza, CASE IH’in geniş ürün gamını çiftçilerle buluşturuyor. Yüreğir Havutlu Mahallesi’nde hizmete giren bayide CASE IH’in geniş ürün gamında bulunan traktör başta olmak üzere, büyük, küçük ve yuvarlak balya makineleri, hassas ekim makinesi, klasik, yaylı ve döner kulaklı pulluk ve römork gibi birçok ileri teknoloji ürün öne çıkıyor.

TürkTraktör’ün premium markası CASE IH, 2022 yılı itibariyle traktör pazarında TürkTraktör’ün bir diğer markası New Holland’ın ardından ikinci sırada yer alıyor. CASE IH ile olan iş birliğinde 15 yılı geride bırakan TürkTraktör CASE IH JX serisi traktörlerin dünyadaki tek tasarım ve üretim merkezi konumunda.

 

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap