CASE, Beton İstanbul 2017 Fuarı’nda ürünlerini sergiliyor

Kuruluşun 175. yılını kutlayan ve dünya iş makineleri sektörüne pek çok ilki kazandıran CASE, hazır beton sektörünün bir araya geldiği Beton İstanbul 2017 Fuarı’nda sektörün profesyonellerini lastikli yükleyici ve nokta dönüşlü mini yükleyici modelleriyle buluşturdu.

İstanbul Yeşilköy’de İstanbul Fuar Merkezi’nde 13-15 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenlenen fuarda, CASE İş Makineleri, inşaat sektörü başta olmak üzere farklı ve zorlu saha çalışmalarında, kullanıcılarına sağladığı yüksek performans, dayanıklılık ve konfor ile dikkat çeken ürünleriyle, en çok ilgi gören alanlardan oldu.

TürkTraktör Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alessandro Cazzin; ekonominin lokomotif sektöründen inşaat ve onun en temel kolu hazır beton ile ilgili alanlardan birçok şirket ve profesyonelin bir araya geldiği bu fuarda ziyaretçilerle buluşmanın kendileri için önemli olduğunu ifade ederek “CASE, 175 yıllık köklü geçmişinin kazandırdığı birikim ve deneyimiyle, dünya iş makineleri sektörünün önde gelen markası konumunda. Biz de Avrupa’nın 4. dünyanın ise 11. büyük pazarı konumunda bulunan Türkiye iş makineleri pazarına böylesine güçlü bir markanın ürünleriyle hizmet vermekten dolayı çok memnunuz. Bugün de, sürekli gelişen ve ülke ekonomisinin büyümesinde önemli bir role sahip olan inşaat sektörünün bir araya geldiği bu fuarda saha çalışmalarında güç, dayanıklılık ve güvenlik ihtiyaçlarının tamamını karşılayabilen modellerimizle bulunuyoruz” diye açıkladı.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap