Çakmaklar Otomotiv New Holland 3S Plaza Adıyaman’da Açıldı

Türkiye otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu ve tarım mekanizasyonundaki lider firması TürkTraktör, pazar lideri markası New Holland’ın 3S plaza ağına bir yenisini daha ekledi. Adıyaman’daki Çakmaklar Otomotiv New Holland 3S plaza açılışına, TürkTraktör Şirket Lideri Matthieu Séjourné ve TürkTraktör Ticari İş Lideri Ahmet Canbeyli başta olmak üzere, bayi yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Çakmaklar Otomotiv New Holland 3S plaza açılışında konuşan TürkTraktör Şirket Lideri Matthieu Séjourné, kuruluşunun 70. yılında TürkTraktör’ün bayi ağını dönüştürerek etki alanlarının tümünde öncü adımlar atmaya devam ettiğini belirtti. Séjourné, “Aralıksız 17 yıldır pazar liderliğimizi sürdürürken, insanı odağımıza alan uygulamalarımız ve kurduğumuz sağlam ilişkiler, çiftçilerimizi geleceğin tarımına hazırlama yolunda en büyük gücümüz ve motivasyon kaynağımız oluyor. Elde ettiğimiz başarıların tümünde büyük pay sahibi olan bayi ağımızı 3S plazalara dönüştürerek çiftçilerimizin her alanda yanında olmaya devam ediyoruz. Adıyaman ve çevresinde faaliyet gösteren çiftçilerimizin ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılayabilecekleri Çakmaklar Otomotiv New Holland 3S Plaza ile modern ve kapsamlı hizmetler sunmayı sürdüreceğiz. Bu önemli dönüşümün gerçekleşmesine katkı sağlayan, başta Ramazan Çakmak olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Tesisimizin, bölgedeki çiftçilerimize ve tarımsal kalkınmaya katkıda bulunmasını umuyor, hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Çakmaklar Otomotiv New Holland 3S Plaza’da, New Holland’ın geniş ürün yelpazesi kendine yer buluyor. Adıyaman ve çevresindeki çiftçilerin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına tesiste, New Holland’ın en güncel traktör modelleri başta olmak üzere, tarımsal ekipmanlar ve hassas tarım ürünlerinin satışı ve bu ürünlere ait yedek parça ve servis hizmetleri sunuluyor.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap