Büyü, herkesi doğaya dokunmaya davet ediyor

Doğanın büyüsünü paylaşmak ve bitkilerin sihri ile insan hayatına değer katmak için kolları sıvayan üç kadın girişimcinin kurduğu Büyü, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’ne dikkat çekerek, herkesi toprağa dokunmaya davet etme çağrısında bulundu.

Bitkilerin Büyü’süne kapılarak hem yaşamlara hem de yaşam alanlarına değer katmayı arzulayan Büyü, çevre koruması konusunda dünya çapında farkındalık yaratılması ve eylemde bulunulması için sürdürülebilirlik çalışmalarını sürdürüyor.

 5 Haziran Dünya Çevre Günü özelinde, gelecek nesiller için çevreyi korumak ve geliştirmek adına dikkat çeken Büyü, herkesi toprağa dokunmaya ve dünyayı daha yaşanabilir bir yer haline getirmeye davet ediyor.

Büyü

Toprağa dokunmak için, bir adım da sen at!

Sizler de bu tecrübeye katılmak, kendinize ve sevdiklerini bu keyifli serüvene dahil ederken gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakmak adına, www.buyubitki.com sitesini ziyaret ederek toprağa dokunmak için bir adım atabilirsiniz.

Üstelik, Büyü’den yaptığınız alışverişlerde, Türk Eğitim Vakfı aracılığı ile bir lise öğrencisinin eğitimine de katkıda bulunabilirsiniz.

Büyü hakkında:

Bahçe tasarım üzerine olan faaliyetleri ile bitki yetiştirmeye özendirmek adına yola çıkan Büyü, toprağa dokunmanın değerini anlatmak, büyüyen bir bitkinin mucizevi gelişimini izlemek ve verilen emek ile neticeyi daha iyi görebilmek adına çalışıyor. Premium bitki kutuları ile bitki yetiştirme sürecini çok daha kolay ve zevkli bir şekilde sunmayı hedefleyen markanın en değerli misyonu ise, bu mutluluk alışkanlığına çok daha fazla kişiyi ortak etmek. Bitkilerin büyümesinin büyüsüne kapılarak hem yaşamlara hem de yaşam alanlarına değer katmak için biraraya gelen marka ortakları, BÜYÜ’nün hikayesini sizlerle büyütmeyi hedefliyor.

 

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap