Bursa Tarım Fuarı 3-7 Ekim Tarihleri Arasında Kapılarını Açıyor

BURTARIM 2023, 3-7 Ekim 2023 tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde organize edilecek. Bu yılki etkinliğe ağırlıklı olarak Türki Cumhuriyetler, Orta Asya, Balkanlar, Rusya ve Kuzey Afrika bölgelerinden; çiftçilik, tarım ve hayvancılık makine ticareti profesyonellerinin yanı sıra tohum, fide ve bahçecilik alanında faaliyet gösteren uzmanların yoğun ilgisi ve ziyareti bekleniyor.

Bursa Tarım Fuarı

Neden BURTARIM 2023?

BURTARIM 2023’te ürün ve hizmetlerinizi siz de sergileyebilirsiniz. BURTARIM firmanızın ürünlerini ve hizmetlerini nitelikli sektör profesyonellerine tanıtmanız, potansiyel müşterilerle etkileşime geçmeniz, yeni coğrafyalara erişmeniz ve uzun vadeli iş bağlantıları kurmanız için önemli fırsatlar sunar.

Geniş Ürün Grubu Kapsamı

BURTARIM 2023 tarım ve hayvancılık teknolojileri; çiftçilik, hayvancılık, sulama, tohum, fide ve fidan alanlarıyla ilgilenen ziyaretçileri ağırlayacak. Fuar, ürün grubu göz önünde bulundurulduğunda Türkiye’nin en kapsamlı fuarı olma özelliğini taşıyor.

20 Yıllık Deneyim

BURTARIM Fuarı 20 yıllık deneyimi ve uzman kadrosu ile tarım ve hayvancılık sektör profesyonellerini buluşturacak. Tarım ve hayvancılık sektöründe güvenilir bir marka bilinirliğine sahip olan BURTARIM Fuarı 2022 yılında %93 ziyaretçi memnuniyet oranı ile sonlandı. 2022 yılında yapılan ziyaretçi anket sonuçlarına göre, fuarı ziyaret eden sektör profesyonellerinin %96’sı 2023 yılında da fuarı ziyaret etmeyi planlıyor ve %80’i ise fuarı iş çevresine tavsiye ediyor.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap