BS Gelişim Otomotiv New Holland 3S Plaza Batman’da Açıldı

Otomotiv sektöründe 70. yılını kutlayan, Türkiye’nin tarım mekanizasyonundaki lider firması TürkTraktör, çiftçilerin tüm ihtiyaçlarına yanıt verdiği 3S plaza ağının en yeni halkasını Batman’da açtı. BS Gelişim Otomotiv New Holland 3S Plaza açılışına TürkTraktör Ticari İş Lideri Ahmet Canbeyli başta olmak üzere, bayi yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

BS Gelişim Otomotiv New Holland 3S Plaza açılışında konuşan TürkTraktör Ticari İş Lideri Ahmet Canbeyli, 70. yaşını kutlayan TürkTraktör’ün elde ettiği başarılarda bayi ağının büyük katkısı olduğunu belirtti. Canbeyli, “‘TürkTraktör Geleceğe Hazırlar’ diyerek, faaliyet gösterdiğimiz her alanda öncü rolümüzü sürdürüyor, Türkiye traktör pazarındaki lider konumumuzu korumaya devam ediyoruz. Sahip olduğumuz modern teknolojiler sayesinde, tüm paydaşlarımıza fayda sağlama hedefimiz ve insan odaklı yaklaşımımızla çiftçilerimizi tarımsal kalkınmaya teşvik ediyor ve sürdürülebilir bir gelecek için çalışıyoruz.” dedi.

Canbeyli konuşmasının devamında “70. yaşımızı kutladığımız bu özel senede, kurulduğumuz günden bu yana en büyük destekçilerimizden biri olan bayi ağımızı her geçen gün genişletmeye ve dönüştürmeye devam ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında yaptığımız 3S plaza yatırımlarımızla, çiftçilerimizin alın terinin karşılığını alması için çabalıyoruz. Çiftçilerimizin ihtiyaçlarını tek çatı altında karşıladığımız 3S plazalarımızın en yenisi olan, Batman BS Gelişim Otomotiv New Holland 3S Plaza ile bölgede faaliyet gösteren çiftçilerimizin yanında olmayı sürdüreceğiz. Bu önemli dönüşümde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, tesisimizin çiftçilerimize ve bölge halkına hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

BS Gelişim Otomotiv New Holland 3S Plaza’da, New Holland’ın geniş ürün yelpazesi kendine yer buluyor. Batman ve çevresindeki çiftçilerin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına tesiste, New Holland’ın en güncel traktör modelleri başta olmak üzere, tarımsal ekipmanlar ve hassas tarım ürünlerinin satışı ve bu ürünlere ait yedek parça ve servis hizmetleri sunuluyor.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap