Brisa, 3. Samsun Tarım Fuarı’na katılıyor

Bridgestone ve Lassa markaları ile sektörün lider lastik üreticisi Brisa, 27 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında, TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan 3. Samsun Tarım Fuarı’nda yer alacak.

Şirket, Lassa iş ortağı Gündoğmuş Otomotiv ile katılacağı fuarda yenilikçi tarım lastiklerinin sağladığı performans, emniyet ve konfor özelliklerini tanıtacak. Brisa, Ar-Ge çalışmaları ve inovasyonlarla tarım lastiği alanında önemli ilklere imza atıyor ve her yıl yeni ürünler sunarak tarım araçlarının daha iyi performans göstermesi için çalışıyor. Ürün verimliliği ve yakıt tasaruffuna da etki eden Lassa lastikleri 5 yıl garanti ile sunularak çiftçilere ekonomik bir destek de sağlanıyor.

Aynı zamanda Brisa’nın “Lassa – Sevdamız Toprak, Yarınlarımız Ortak” projesi kapsamında Lassa tarım danışmanları, fuar süresince çiftçilere sürdürülebilirlik ve iyi tarım uygulamaları hakkında danışmanlık sunacak.

2013 yılından bu yana sürdürülen “Sevdamız Toprak, Yarınlarımız Ortak” projesi ile Lassa ziraat mühendisleri, tüm yıl boyunca çiftçilerin yanında yer alıyor, şehir şehir gezerek iyi tarım uygulamalarına yönelik eğitimler sunuyor. Lassa’nın deneyimli ekipleri çiftçilere, bölgelerinde yetişen ürün çeşitlerine uygun olarak, tarımda verimlilik uygulamaları ve tarım ekonomisi hakkında bilgi ve danışmanlık sağlıyor. Ayrıca traktörlerin yoldaki görünürlüğünü artırmak amacıyla ücretsiz reflektör montajı gerçekleştiriliyor ve tarım araçlarının verimli ve güvenli kullanımı için de önemli bilgiler paylaşılıyor.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap