Bologna EIMA Ticaret Fuarı’nda 2022 Yılın Traktörü Seçildi!

EIMA ticaret fuarında BKT, sektördeki yenilikleri desteklemek ve kutlamak için bu yıl bir kez daha bu prestijli ödülün yanında yer aldı.

Bologna EIMA Ticaret Fuarı’nda 2022 Yılın Traktörü Seçildi!

 

Uzun bir bekleyişin ardından, BKT sponsorluğunda ikinci kez düzenlenen Yılın Traktörü 2022 sona erdi ve piyasadaki en yenilikçi ve son teknoloji traktörleri ödüllendirdi.

Aslında sonuçlar geçtiğimiz günlerde, Bologna’daki EIMA uluslararası tarım fuarının ilk gününde belli oldu. Yarışmadaki dört kategoride kazananlar şöyle:

2022 Yılın Traktörü: John Deere modeli ile 7R 350 AutoPowr

En İyi Hizmet 2022: John Deere modeli ile 6120M AutoPowr

En İyi Uzmanlaşma 2022: Reform modeli ile Metrac H75 pro

Sürdürülebilir TOTY 2022: New Holland modeli ile T6.180 Methane Power

 Bu yıl da, Yılın Traktörü Ödüllerinin 26 jüri hakeminin piyasadaki en yenilikçi ve yüksek performanslı traktörleri ve makineleri incelediği, gözlemlediği ve test ettiği karmaşık bir seçim oldu. Bugünün ödül töreninde yer alan finalistleri seçen jüri üyeleri, Avrupa’nın dört bir yanındaki ticaret dergilerinden uzmanlar oldu.

Hakemler, piyasadaki en ileri teknolojileri ve çözümleri belirleyerek tarımda makineleşmenin geleceğine bir pencere açmak gibi zor bir göreve sahiptiler. Traktörü ve traktör ekipmanını, Tarım 4.0 içinde önemli bir araç ve sahadaki çalışmaları düzene sokmak ve optimize etmek için temel bir araç olarak giderek sektörün merkezinde gören bir gelecek görevine sahiptiler.

Bu nedenle, geçtiğimiz yıldan itibaren BKT, 2024 yılına kadar ödüle sponsor olarak Yılın Traktörü misyonunu benimsemeye karar verdi.

BKT Avrupa CEO’su Lucia Salmaso ödül töreninde şu açıklamalarda bulundu: “Bu prestijli ödülü ikinci yıl için desteklemekten gerçekten gurur duyuyoruz. Yılın Traktörü’nün tarımda makineleşmeyi ve dolayısıyla tarımın kendisinde yeniliği geliştirmek ve vurgulamak için muhteşem bir vitrin olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle; bizim için gelecek, sürdürülebilirlik ve teknoloji ile eş anlamlı olan bu etkinliği desteklemek üzere çaba göstermeye devam edeceğiz.

Mükemmel çalışmalarından dolayı dört kategorinin John Deere, Reform, New Holland kazananlarına en içten tebriklerimi sunuyorum.”

 

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap