BKT’nin Yeni 3D Boyutu

Bugünden itibaren bkt-tires.com'da kullanıcılara yönelik yeni ve özgün 3D özellikler sunuluyor: BKT lastiklerini keşfetmenin sürükleyici ve ilgi çekici yolunu keşfedin

557

Bugünden itibaren web sitemiz bkt-tires.com‘da BKT lastik çeşitlerinden 300’den fazla ürünü üç boyutlu görüntülemek, çözümleri ve web sitemizi interaktif olarak “keşfetmek” mümkün olacak.

Bu yeni işlev lastikleri farklı bakış açılarından ve çok daha detaylı olarak görmeyi mümkün kılarak kullanıcıların ihtiyaçlarına en uygun ürünü seçmelerine yardımcı oluyor.

Üstelik bununla kalmayacağız. Çevrimiçi deneyim ayrıca ürünlerin üç boyutlu görüntülenmesine eşlik eden yeni BKT “hap videolar” ile de geliştiriliyor. Bu videolara basit bir tıklama ile ulaşılabiliyor ve videolarda BKT’den uzmanlar, seçilen ürünün ana özellikleri ve işlevlerini açıklıyor. Örneğin, video klibin etkinleştirilmesiyle lastiği test aşamasında görmek, ardındaki teknoloji ve temel özellikleri hakkında bilgi edinmek mümkün olacak.

Ve BKT’nin yeni çevrimiçi deneyiminin odağında, hep aynı aktörler bulunuyor: kendilerine özgü ihtiyaçları ve gereklilikleri ile son kullanıcılar.

İLGİ ÇEKİCİ, İNTERAKTİF, SÜRÜKLEYİCİ. Bunlar, kullanıcılarının markanın çözümlerini yepyeni ve sürükleyici bir şekilde deneyimlemelerini sağlamak üzere tasarlanan, BKT ürünü yeni işlevlerin özünü yansıtan başlıca kelimeler.

Bu, sürekli olarak çevrimiçi deneyimini daha kullanıcı dostu kılmak için çalışan şirketin, tüketicilerine ve son kullanıcılarına hep artan oranda interaktif içerik sunma arayışında attığı bir başka adım.

BKT web sitesindeki yeni işlevlerin videolu tanıtımını izleyin: https://vimeo.com/547937800

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap