BKT, Yeni Skid Max Sr-Skidder Lastiklerini Sunar

107

Yeni BKT ürünlerinin geliştirilmesi devam ediyor. Grup, son derece ağır çalışma ortamlarında ve sert yüzeylerde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış yeni Tamamen Çelik radyal lastiği, SKID MAX SR-SKIDDER’ı piyasaya sürmeye hazır. Bu ürün, yol bakım çalışmalarında veya atık malzeme yataklarında kullanılan lastikli yükleyicileri ve teleskopik yükleyicileri donatmak için idealdir.

Bu tür ağır hizmet uygulamalarında lastik, mükemmel sabitlemeyi korurken, delinme ve aşınma riskiyle ve ağır yükleri taşıma kapasitesi ile bağlantılı günlük zorlukları karşılayabilecek özellikler gerektirir.

SKID MAX SR-SKIDDER, tüm bu gereksinimlerin mükemmel bir karışımıdır ve daha uzun ürün ömrüyle birlikte yüksek yük kapasitesi sunar. Sağlam gövde, delinmeler ve yabancı cisimlerin delip geçmesi gibi aşındırmalara karşı daha fazla direnç sağlayan çelik kuşaklara sahip Tamamen Çelik bir yapı ile donatılmıştır. Ayrıca yan tarafın kalınlığı, delinme ve kaza sonucu hasar riskini ve dolayısıyla aracın çalışmama süresini en aza indirmeye yardımcı olur.

Ek olarak, SKID MAX SR-SKIDDER, jant çevresinde alana zarar verebilecek her türlü delinme ve darbeye karşı muhafaza sağlayan bir koruma mevcuttur.

Sağlam ve geniş lastik sırtı, antistatik ve aşınmaya karşı son derece dirençli sırt karışımı ile birlikte mükemmel çekiş ve uzun ürün ömrü sağlayan kesintisiz bir merkezi blok ile tasarlanmıştır.

Son olarak, BKT bu lastiğin bu araçları uzun süre kullanan operatörler için optimum konforu sağlamasının ne kadar önemli olduğunu unutmadı. Bu nedenle SKID MAX SR-SKIDDER, günlük çalışmada mükemmel konfor ve sabitlemeyi de garanti altına alır.

SKID MAX SR-SKIDDER şu anda 260/70 R 12.5 (10 R 16.5) ebadında mevcuttur.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap