BKT yeni Agrimax Force ile işin boyutlarını değiştiriyor

SIMA'da şirket, dünya ön izlemesi olarak Agrimax Force'un yeni boyutu IF 750/75 R 46'yı sergiliyor. En az 2,30 metre çapa sahip olan bu lastik, BKT'nin şimdiye kadar ürettiği en büyük radyal zirai lastiktir. Fakat daha çok yenilik var. Stantta ayrıca HD hamurlu FL 630 SUPER'in en yeni versiyonu gösteriliyor. Ridemax IT 697 M + S için sunulan yeni 710/70 R 42 boyutu, pleksiglastaki dev traktöre takılıdır.

Bu yılki SIMA tarım fuarında BKT konuşulacak. Şirket, dünya prömiyeri olarak, BKT’nin şimdiye kadar bir radyal tarım lastiği için tasarladığı en büyük boyu sergilemektedir. Bu lastik, çapı en az 2,30 metre olan IF 750/75 R 46 modeli AGRIMAX FORCE‘tur.

AGRIMAX FORCE, BKT’nin en popüler ve en çok takdir edilen lastik serisidir, mükemmeliyet ve statü simgesi bir üründür. Ancak yeni lastik, BKT ürünlerinin durdurulamaz gelişiminin arkasındaki felsefeyi en iyi şekilde birleştirmektedir. Ayrıca şirket; talep ve ekipman tipinin, toprakların ve iklimin değiştiği küresel tarım sektöründeki gelişen ihtiyaçları sürekli dinlemektedir. AGRIMAX FORCE IF 750/75 R 46 ile BKT, gelişmiş proje mühendisliği sergileyerek ve dev lastikler çağını başlatarak pazardaki zorluklarla yüzleşebildiğini göstermektedir.

AGRIMAX FORCE; verimliliğin, üretkenliğin, esnekliğin ve direncin ideal bir birleşimidir. Bu yeni nesil lastik, 250HP’nin üzerindeki yüksek güçlü traktörleri donatmak için tüm özelliklere sahiptir. IF teknolojisi sayesinde, AGRIMAX FORCE, aynı yükü taşıyan standart bir lastikle karşılaştırıldığında daha düşük bir şişirme basıncı ile çalışır. Ayrıca, toprak işleme ekipmanlarına, toprakta, daha yüksek su üzerinde durma kapasitesi ve daha düşük basınçta eşit yük dağılımı sağlayan büyük bir ayak izi sunar.

 Bu mükemmel bir haber olsa da BKT’nin bu SIMA fuarındaki tek yeniliği değil.

Şirketin standında (Salon 5A – J026) ayrıca 650/55 R 26.5 boyutlu FL 630 SUPER lastiğinin HD (Ağır Hizmet) hamurlu yeni modeli sergilenmektedir. Yolda ve tarlalarda karma kullanım için özellikle tasarlanan FL 630 SUPER, olağanüstü su üzerinde durma özellikleriyle öne çıkan Flotation serisinin bir parçasıdır. Sağlam yapısı sayesinde, viraj alırken bile veya diğer manevralar yaparken mükemmel çekiş ve üstün yol tutuşu sağlar. Özel sırt tasarımı, her türlü arazide mükemmel yol tutuşu sağlarken lastiğe kendi kendini temizleme özelliği sunar. HD hamuru sayesinde, FL 630 SUPER, standart modele kıyasla şimdi %50 daha fazla yük taşıyabilmektedir.

 

BKT’nin ticari fuarlardaki ayırt edici damgası, en az 1.500 kg’lık pleksiglastan yapılmış, kristal berraklığında devasa bir traktördür. Bu fuarda traktörde, yeni M+S işaretli boyutuyla (Çamur + Kar) RIDEMAX IT 697 takılıdır. Kış uygulamaları için ideal olan özel sırt kanalları ve özel hamur, kar ve buzla kaplı arazilerde olağanüstü denge sağlar. Yine de RIDEMAX IT 697 M+S, karayolu ulaşımı ve yeşil alan bakımı ve temizlik işlemleri için tasarlanmış, Dört Mevsim kullanılabilir bir üründür. Ayrıca bu durumda, traktörün ön aksında 600/70 R 30 modeli bulunurken arka aksta yeni boyutu 710/70 R 42 takılıdır.

Son olarak, hibrit bir ürün ziraat dünyasını ve inşaat dünyasını bir araya getiriyor: 20.5 R 25 boyutuyla sergilenen EARTHMAX SR 31, hem inşaat alanlarında hem tarım alanlarında tekerlekli yükleyiciler için çok amaçlı kullanım için tasarlanmıştır. Ayırt edici özellikleri mükemmel çekiş ve kullanımın yanı sıra üstün sürüş konforudur. Özel sırt hamuru kesiklere ve yüksek sıcaklıklara karşı özellikle dayanıklıdır, böylece uzun bir lastik ömrü sağlar. Bunun yanı sıra çok katmanlı çelik kuşaklar ve sert siyah tasarım, çamurlu arazilerde bile olağanüstü çekiş ve denge sunar.

BKT, her seferinde, önemli bir katılım olarak gördüğü SIMA fuarını büyük bir coşkuyla bekler. Şirketin kullanıcılarıyla buluştuğu, onları dinlediği ve geleceğe yönelik bir bakış açısıyla açık bir diyalog kurduğu yer burasıdır. Kısacası: Birlikte Büyümek.

Bu lastiklerin kaynağı aslında tam da BKT ürünlerini her gün kullananlar ile gerçekleştirilen bu diyalogdur. Ve dahası da gelecektir.