BKT, YENİ 70 SERİSİ AGRIMAXFACTOR’Ü PİYASAYA SÜRDÜ

Mükemmel stabilite ve yol tutuşu, hem nakliye hem de toprak işleme operasyonlarına mükemmel şekilde uyan bu yepyeni serinin temel özellikleri arasındadır. Ayrıca BKT'nin elektrikli mobiliteye olan bağlılığını vurgulamak için ilk kez E-READY logosu kullanılıyor.

BKT, YENİ 70 SERİSİ AGRIMAXFACTOR’Ü PİYASAYA SÜRDÜ

BKT, YENİ 70 SERİSİ AGRIMAXFACTOR'Ü PİYASAYA SÜRDÜ

BKT’deki önemli yenilikler. Hindistanlı çok uluslu şirket, BKT’nin traktörler için hem nakliye hem de toprak işleme operasyonlarına mükemmel şekilde uyan yepyeni 70 serisi AGRIMAXFACTOR’ü piyasaya sürdü.

AGRIMAXFACTOR, yeni bir lastik kimliğini temsil eden yeni bir ad olmakla birlikte BKT’nin giderek daha talepkâr hale gelen bir pazar için her zaman daha önce üretilmemiş çözümler sunma taahhüdünün bir başka kanıtıdır. Bahsettiğimiz bu durumda ise şirketin daha büyük bir lastik talebine verdiği cevaptır. BKT, pazar eğilimlerinin yanı sıra müşteri ve kullanıcı geri bildirimlerinin derinlemesine incelenmesinden yola çıkarak, geliştirme faaliyetlerinde hangi alanlara odaklandığını belirlemiştir. Sonuç olarak, şirket ayırt edici ve yenilikçi özelliklerle dolu yepyeni bir ürün tasarlamış ve bu da onu hem teknolojinin hem de estetik tasarımın buluştuğu bir başyapıt haline getirmiştir.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap