BKT, Prestijli En İyi İhracatçı Ödülüne Layık Görüldü

Gandhidham, Hindistan – Arazi lastiği sektöründe bir dünya lideri olan BKT, Kandla Gümrük ve Mundra Gümrük kuruluşlarının ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve uluslararası ticaretin önemini kutlamaya ve dünya çapındaki gümrük yetkililerinin çalışmalarını onurlandırmaya adanmış bir tören olan Uluslararası Gümrük Günü 2024 etkinliğinde, 2023-24 yılı için prestijli En İyi İhracatçı ödülüne layık görüldüğünü duyurmaktan gurur duyar.

Arazi lastiklerinin önde gelen Hintli ihracatçısı olarak kabul ediliyor

Ödül, BKT’nin ihracat alanında mükemmelliği teşvik etme ve böylece küresel ekonomik gelişme ile büyümeye katkıda bulunma amaçlarına bağlılığını vurguluyor. Sürekli yenilik üretme, ürünlerinin mükemmel kalitesi ve dünya çapında müşterilerin ihtiyaçlarını karşılama yeteneği sayesinde BKT, Hintli şirketlerin genel ihracat verilerinin gösterdiği üzere uluslararası lastik üretiminde lider olarak öne çıkmaya devam ediyor ve arazi lastiklerinin önde gelen Hintli ihracatçısı olarak kabul ediliyor.

BKT

Ödül BKT’ye şu kişiler tarafından takdim edildi, Vadodaraşehri Gati Shakti Vishwavidyalaya Üniversitesinin Rektör Yardımcısı olan Sayın Manoj Choudhary. Kendisi, bu takdir için minnettarlığını dile getirirken, Hindistan merkezli çok uluslu şirketin 5 kıta ve 163 ülkedeki müşterilerine yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunma hedefine devam eden taahhüdünü ve bu faaliyetlerin, BKT’nin pazardaki lider konumunu tasdiklediğini vurguladı.

“En gelişmiş kurulu üretim kapasitesine sahibiz”

“Bu prestijli ödül, BKT’nin küresel ihracat ortamındaki baskın konumunu gösteriyor. Bu başarı, tüm çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın sıkı çalışması ile sürekli bağlılığı ve bizi seçen müşterilerimiz sayesinde elde edilmiştir. Diğer tüm Hintli üreticileri geride bırakan günde 1.000 tonluk etkileyici üretim kapasitemize ek olarak BKT, müşterilerimizin her özel ihtiyacını karşılayabilecek çözüm çeşitliliğimizi yansıtan 3.600’den fazla üründen oluşan bir portföye sahiptir,” sözlerini kullandı, BKT’nin Başkanı ve Genel Müdürü Sayın Arvind Poddar. “Üstün kaliteli ürünler vermemizi garantileyen ve pazardaki lider konumumuzu pekiştiren son teknoloji makineleri her üretim sürecimizde kullanmamız sayesinde, yalnızca en geniş değil, aynı zamanda en gelişmiş kurulu üretim kapasitesine sahibiz.”

Araştırma ve geliştirmeye olan bağlılık ve üretim süreçlerinin kalitesine gösterdiğimiz odak, endüstri standardını belirlemeye devam eden ve BKT’nin sektördeki öncü rolünü sürdürmesini sağlayan güvenilir ve dayanıklı bir ürün yelpazesine dönüşüyor.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap