BKT, Euroleague Basketball ile İş Ortaklığını Yeniledi

BKT’nin spor dünyasında daha da büyümesinin bir göstergesi olan üç yıllık anlaşma, şirketin görünürlüğünü artırmasını ve sosyal konulara bağlılığını geliştirmesini sağladı. Durdurulamaz BKT gerçek azmi ortaya koyuyor: Arazi lastikleri konusunda uzman Hindistanlı çok uluslu şirket, sporda bir adım daha atarak sadece üç yıl önce başlayan Euroleague Basketball ile olan stratejik ortaklığına yeni ve derin bir anlam kazandırıyor. BKT, Euroleague Basketball ile üç yıllık Premium İş Ortaklığı’nı yeniledi ve EuroCup turnuvasına yatırım yaparak İsim Sponsoru oldu. Yeni EuroCup BKT, yarışmayı daha da heyecanlı kılan yeni bir formata sahip olacak ve çok uluslu şirket, taraftarları doğrudan ilgilendiren faaliyetlerde bulunacak. BKT, Premium İş Ortağı olarak EuroLeague’i desteklemeye devam edecek ve BKT markasını her iki turnuvanın tüm maçlarında arenada ve sosyal medya platformlarında tanıtacaktır.

BKT

Sürdürülebilirlik bayrağı altında bir dizi girişime katkıda bulunmak istiyor

BKT ve EuroLeague arasındaki ortaklığın yenilenmesinin ortak hedefi, sadece sponsorluğun ötesine geçmektir. Growing together” sloganına sadık kalarak, topluma damgasını vurmak için gençler ve yerel topluluklarla bağlantı kurmak ve kapsayıcılık ile sürdürülebilirlik bayrağı altında bir dizi girişime katkıda bulunmak istiyoruz. Geçtiğimiz Haziran ayında BKT ve EuroLeague Basketball, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı One Team-BKT Legacy Project’in bir parçası olarak Atina’da artık herkese açık olacak olan iki basketbol sahasının yenilenmesine katkıda bulundu. BKT, ortak bir sürdürülebilirlik hedefini teşvik etmek amacıyla; Köln, Belgrad ve Kaunas’taki Turkish Airlines EuroLeague Final Four’un üç edisyonunda, bu şehirlerdeki sosyal organizasyonlara bisiklet bağışlayarak içtenliğini gösterdi. Girişim yerel One Team programlarını desteklemenin yanı sıra sağlıklı alışkanlıkları ve sürdürülebilir hareketliliği teşvik etmeyi de amaçladı.

“Hedefimiz topluluklarda bir iz bırakmak”

BKT Avrupa CEO’su Lucia Salmaso, “Euroleague Basketball ile ilerlediğimiz büyüme yolu ve bu güzel sporun taraftarları nezdinde aldığımız onay bizi heyecanlandırıyor. Onların coşkusu bizi BKT EuroCup’a yatırım yapma konusunda teşvik etti” diye belirtti. “Ortaklığımızın önemli bir parçası, EuroLeague Basketball’un KSS programı tarafından desteklenen dayanışma girişimlerine katılma fırsatıdır. BKT, geçmişte ortak oyun alanlarının yenilenmesi konusunda işbirliği yaparak çok sayıda çocuk ve gencin yaşam koşullarını iyileştirmeyi amaçlayan projeleri destekledi. Bu tür girişimleri her zaman yenilenen bir heyecanla desteklemeye hazırız. Bu aslında spor dünyasıyla işbirliği yapmanın bizim için taşıdığı anlamlardan biri: Topluluklarda bir iz bırakmak.

Sonuçta dünyanın farklı ülkelerindeki spor dünyasında ve futbol ve ragbi gibi sayısız sporda, kullanıcılarına eğlenceli ve neşeli anlarda bile, doğrudan stadyumlarda veya evlerinde ulaşmak amacıyla güçlü bir varlık sergilemektedir. Değişmez taahhüdümüz, şirketin kapsayıcılık, işbirliği, tutku ve saygı gibi, güçlü bir şekilde inandığı değerleri iletmektir.

Aynı hedefleri paylaşan Euroleague Basketball CEO’su Paulius Motiejunas, “Euroleague Basketball’un BKT ile hızla büyüyen ilişkisi bu heyecan verici anlaşmaya yol açtı. En yeni ortaklarımızdan birinin EuroCup gibi üst düzey bir rekabete adını verdiğini görmekten mutluluk duyuyoruz. BKT’nin marka görünürlüğünün ötesinde bir etki oluşturma hedefine, topluluklardaki, gençlere ulaşan güçlü işbirliğimiz sayesinde açıkça ulaşılmıştır. Gelecekte de bu etkiyi güçlendirmek için birbirimize yardım etmeye devam edeceğiz.” diye belirtti.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap