BKT, Agritechnica’da rekor kırıyor

Agritechnica dünyanın önde gelen tarım makineleri fuarıdır. BKT'nin yaklaşımı, yenilikçi lastiklere dair yeni ürünleri tanıtmanın ötesine geçerek, bir dizi heyecan verici aktivite sunuyor.

Öncelikle futbol alanında bir rekor kırılacak. Binlerce futbol topunun ücretsiz hediye olarak dağıtılması, yıllardır kaçırılmayan bir gelenek haline geldi. Bu yılki Agritechnica sırasında, bu gelenek 500.000 parçalık sayıya ulaşacak. Bu, kutlanması gereken bir rekor olmakla kalmıyor, BKT’nin her alandaki sportmenliğini de sembolize ediyor: rakibe saygı duymayı, mücadele tutkusunu, heyecanlı ve adil rekabeti ve bunların yanında, spora duyulan sevgiyi de anlatıyor. Sporla iç içe. BKT spor dünyasıyla bağını birçok uluslararası spor etkinliğine sponsor olarak gerçek anlamda, büyük ölçüde göstermiştir: bu destek futboldan (LaLiga, Serie BKT ve Coupe de la Ligue BKT) krikete (KFC Big Bash League ve Sankar Cement Tamil Nadu Twenty20 Premier League) ve hatta Monster Jam’deki heyecan verici gösterilere uzanmaktadır.

Ayrıca, 500.000 futbol topuna dair bu önemli amacı kutlamak üzere BKT, standında ve izleyiciler eşliğinde düzenlenecek bir seri katılım odaklı etkinlik düzenledi. Ziyaretçiler BKT tarafından sadece bu amaç için tasarlanan ve ödül olarak sunulan 600 altın futbol topu ile oynama ve bunlardan birini kazanma fırsatı elde edecekler.

 

BKT sporu seviyor, çünkü spor markanın kurumsal felsefesini yansıtıyor: hedefe ulaşmanın heyecanı, fedakarlık ve çaba karşılığında ödüllendirilmenin tatmini, giderek büyüyen hayallere doğru yeni rekorlar kırma kabiliyeti.

Bu nedenle, BKT için bir başka sembol de, Iya Traoré’nin göz alıcı futbol gösterileridir. Serbest stil futbolun kralı şirketin dünya çapındaki ana etkinliklerinin resmi konuğudur. Agritechnica 2019’da da şampiyon elbette gün boyunca birçok performans gösterisi ile ziyaretçileri büyüleyecek. Gösterilerin ardından, futbol toplarının dağıtımı gerçekleşecek.

Ancak BKT’nın ilgi odağı tabii ki sporla sınırlı değildir. Şirket, tarım sektöründeki genç operatörlerin eğitiminin yanı sıra sürdürülebilirlik, sosyal gelişme ve çiftçiliğin geleceği gibi konulara büyük hassasiyet göstermektedir.

Bu nedenle şirket, Genç Çiftçiler Günü‘ne sponsor olmuş ve bu başlık altında genç çiftçiler için çeşitli buluşma ve toplantıların düzenleneceği ve geleceğe dair fırsatların tartışılacağı bu programa destek sağlamıştır. Etkinlik, 14 Kasım’da Agritechnica sırasında düzenlenecek ve Genç Çiftçiler Partisi ile sona erecektir.