BHUJ’DA UFUK ÇİZGİSİ HİÇ BU KADAR YAKIN OLMAMIŞTI

BKT, en stratejik tesisinin genişletilmesi sayesinde hedeflediği ticari planı açıkladı: 2026'da 2 milyar dolarlık ciro elde etmek ve yıllık toplam 600.000 MT üretime ulaşmak.

BKT’nin geleceğe doğru yolculuğu burada başlıyor. Daha doğrusu buradan devam ediyor diyebiliriz; zira Hindistanlı çokuluslu şirketi 2015’te açılan Bhuj tesisi ile küresel arazi lastikleri sektöründeki benzersiz ölçüde sarsılmaz geliri ve altyapısı sayesinde gelecek yıllarını planlayabiliyor.

BKT FACTORY BHUJ
Bu belirsiz bir proje de değil; aksine, Bhuj’daki iyileştirme sayesinde yıllık 600.000 metrik ton (MT) lastik üretimi hedefleyen ve üç yıl içinde 2 milyar dolar ciro elde edileceğini öngören iyi tasarlanmış ve çok önemli bir büyüme planı.

BKT’nin zorluklara meydan okumayı ne kadar sevdiğini çok iyi biliyoruz. Piyasa yön mü değiştiriyor? BKT, buna en iyi şekilde ayak uydurabiliyor. Pandemi küresel lojistiğe diz mi çöktürüyor? BKT, herkesten önce hazır durumda bekliyor. Gezegen şirketlerden sorumluluk mu talep ediyor? BKT, somut projelere olan bağlılığını göstererek sahip olduğu kültürel anlayışı da yansıtıyor.

Dolayısıyla, BKT’nin vizyonunda açıkça görülebildiği şekilde, önümüzdeki üç yıl, piyasayı yakından dinleyerek ve aynı zamanda sınırları olmayan bir cesaret ve tutku göstererek öngörü ve bağlılıkla inşa edilmiş bir yolun devamı olarak özetlenebilir.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap