Başak Traktör, Çiftçiyle Buluşmaya Devam Ediyor

Başak Traktör, Akhisar ve Amasya’dan sonra Moskova’daki CTT Fuarı’nda tarım üreticileriyle buluştu.

Başak Traktör’ün yeni ve iddialı modelleri, mayıs ayında, bir dönemlerin tütün, şimdi ise zeytin başkenti olarak bilinen Akhisar’da görücüye çıktı.

Türkiye’nin en eski festivallerinden olan ve bu yıl 556’ncısı düzenlenen Çağlak Festivali, renkli görüntülere sahne oldu. 556 yıl önce Şeyh İsa Hazretleri’nin medrese eğitimi dönüşünde Akhisarlılar tarafından karşılandığı yer olan Çağlak’ta, bu özel günü kutlamak için her yıl cirit, değnek ve güreş müsabakaları düzenleniyor, halk oyunları oynanıyor. Bereketin, bayramlaşmanın, buluşmanın coşkuyla yaşandığı festivalde, Başak Traktör’ün yeni ve iddialı modelleri de katılımcılardan yoğun ilgi gördü. Çiftçiler, traktörler hakkında bilgiler alıp modelleri bizzat inceleme fırsatı buldu.

Başak Traktör Amasya Tarım Fuarı’nda yoğun ilgi gördü
Başak Traktör’ün bir sonraki durağı, 50. Uluslararası Atatürk Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri kapsamında düzenlenen Amasya Tarım Fuarı oldu. Kiraz Teşvik Yarışması’nın damga vurduğu fuara, kiraz üreticilerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Katılımcılar yarışmaya katılan birbirinden lezzetli kirazları tadarken Başak Traktör’ün standına da uğramadan geçmedi.

Başak Traktör, yaklaşık 29 bin çiftçi ailesi ve 150 bin insanın geçimini tarımla sağladığı Amasya’da tarım üreticilerine destek olmayı amaçlıyor. Başak Traktör’ün yüzde 100 Türk sanayisi üretimi modelleri; düşük yakıt tüketimi ve düşük bakım maliyetiyle, Türkiye çapında yaygın satış ve servis ağıyla, her an ulaşılabilir ve ekonomik yedek parça stokuyla her zaman çiftçinin yanında.

CTT Moskova’da yeni modellerini sergiledi
Başak Traktör, SANKO Holding çatısı altına girdiği 2012 yılından bu yana yurtdışı pazarlarda da tanıtım, satış ve pazarlama faaliyetlerine ağırlık veriyor. Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen 16. Uluslararası İnşaat Makine, Ekipman ve Teknolojileri İhtisas Fuarı’na (CTT Moskova) katılan Başak Traktör’ün yeni ve iddialı modelleri, fuarda sergilendi. İnşaat makineleri konusunda Doğu Avrupa’nın en büyük fuarında Başak Traktör, büyüyen Rusya pazarı için önemli ihracat bağlantıları yaptı.

Bunları da beğenebilirsin