Başak Traktör, Çiftçi Babalarımızı Kutluyor

Çiftçinin tek hazinesi bereketli toprağıdır. 104 yıldır işini aşkla yapan BAŞAK; çiftçi babalarımızın “Babalar Günü”nü kutluyor.  

Her fırsatta bize destek olan, zorlu şartlarda elini uzatan, filizlenip büyümemizi sağlayan babalarımızın Babalar Günü’nü kutlarız.

Başak Traktör Satış ve Pazarlama Direktörü Gökhan Bayramoğlu, Babalar Günü için yayınladığı mesajda ‘Başak Traktör yelpazesini her geçen gün genişletiyor. Çiftçi babalarımıza verimli ve kaliteli ürünler sunmaya devam ediyoruz. Geçen yıl giriş yaptığımız tarımsal ekipman pazarındaki markamız Başak Agri ile umulanın ötesinde bir ilgi ile karşılaşılmıştır. Bu sebeple saygı değer çiftçilerimizin ilgisine teşekkür ediyor ve onların Babalar Günü’nü en içten dileklerimizle kutluyoruz.” dedi.

Sanko Holding İş ve Tarım Makinaları Grup Başkanı Sami Konukoğlu; Babalar Günü için yayınladığı mesajda ‘Bereket dolu bu topraklarda her gün aşkla çalışan babalarımızın Babalar  Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum’ dedi.

Konukoğlu “Köklü geçmişe sahip olan ve tamamıyla yerli traktörler üreten SANKO Holding bünyesindeki Başak Traktör’ü 2012 yılında satın aldıklarında pazarda 35’inci sırada bulunduklarını “BaşakTraktör’ün bünyemize katılması sonrasında gerçekleştirilen yatırımlarla büyük bir atak yaparak 35‘inci sıradan ilk 10 firma arasına yükseldiklerini belirtti.