Başak Traktör Antalya’da Bayileriyle Buluştu

SANKO HOLDİNG bünyesindeki Başak Traktör, yurt çapındaki bayi ve yetkili servisleriyle geçtiğimiz günlerde Antalya Belek Kaya Rui Otel’de düzenlenen toplantıda buluştu.

Başak Traktör’ün yeni modelleri ilk kez Antalya’da bayilere tanıtıldı. Başak Traktör Genel Müdürü Ertan Paşa ve Başak Traktör Satış ve Pazarlama Direktörü Gökhan Bayramoğlu, bayilere ve basın mensuplarına yeni modelleri anlattı. Bölgesel satışların değerlendirildiği toplantıda, 2015 yılı faaliyetleri ve 2016 hedefleri üzerinde bayilerle görüş alışverişinde bulunuldu.

Bayiler 3 gün süren etkinlikte, Moderatör Ercüment Şansal’ın renkli sunumu ve Beşiktaş’ın eski futbolcularından  Pascal Nouma’nın spor aktiviteleri ve futbol gösterisi eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

Antalya Bayii toplantısında, başarılı geçen 2015 yılını ve 2016 planlarını değerlendiren Başak Traktör Genel Müdürü Ertan Paşa, “Başak Traktör olarak üç yıl içinde 2 ana modelden 16 ana modele çıktık. 70 varyantımız var. Kullanıcısına kolay kullanım, konfor, verimlilik ve yakıt tasarrufu sağlayan modellerimizin gördüğü ilgiden memnunuz. Mühendislerimizin Ar-Ge çalışmaları ile traktörlerimizin motor ve kalitesi yanında, estetiğini de yenilerken, çiftçi ihtiyaçlarına uygun olarak, 12×12 ve 24×24 şanzıman seçeneği eklendi. Arazi şartlarında lastik şişirilmesi, günlük bakımlarda zorunlu olan hava filtresi temizliği ve diğer ihtiyaçlar için kompresör ve 4×4 diferansiyel kilidi müşteri konforunu artıracak şekilde elektrikli kumanda ile opsiyonel olarak sunuluyor. Ekipman bağlantılarında kolaylık sağlaması amacıyla kancalı kollar  ve ekipman hassasiyet ayarını kolaylaştıran hidrolik orta kol opsiyonlar arasına eklendi. Traktör verimliliğini artıran, yakıt tasarrufu sağlayan radyal lastik uygulaması da sunmaya başladık” dedi.

Bunları da beğenebilirsin