BAŞAK AGROEXPO’da

Sakarya’da 107 yıl önce kurulan Başak Traktör, donanımlı tecrübesi ve ileri teknolojisiyle 47 HP’den 116 HP’ye kadar olan tüm modelleriyle 2021 yılında da çalışmalarını sürdürerek çiftçilerin tercihi olmaya devam ediyor. Yüzde 100 yerli sermayeyle yerli motor, aktarma organları ve traktör ana parçalarını üreten Başak Traktör’ün, farklı segmentlerde 2x4 ve 4x4 çekişli, kabinli, klimalı ve tüm çiftçilerin ihtiyaçlarını, taleplerini karşılayabilecek, pazarın tamamını kapsayan, 14 ana model, 70 alt modeli bulunuyor.

150

Ar-Ge merkezine yatırım yaparak yeni projeleri ile yeni modellerini sizlere sunmaya hazırlanıyor. Hem yurtiçinde hem yurtdışında sürdürdüğü faaliyetleri ile yerli ve milli gurur haline gelen Başak Traktör, 116 HP motor gücü, 32 ileri-32 geri vites tipi ve Euro 4 motor tipi özellikleriyle 5120 modeli ile markasının gücünü gözler önüne seriyor.

Fransa, İtalya ve Almanya’da tanıtımının yapıldığı ve büyük ilgi gördüğü 5120 modeli 2020 yılının başlarında Almanya’da gerçekleştirilen dünyanın en prestijli tasarım yarışması olan If Design’da Türkiye’yi gururla temsil ederek alanında ödüle layık görüldü. Başak ailesinin göz alıcı modeli 5120, Avrupalı çiftçilerin de hem dizayn, hem de yüksek performans bakımından ilgisini çekti. Türkiye’deki fuarlarda da büyük ilgi gören ve başarılı satış grafiği gösteren 5120 modeli, 16. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı AgroExpo Fuar İzmir’de 23-27 Haziran tarihleri arasında sizlerle buluşmak için gün sayıyor.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap