Avrupa’da iletişimin duayeni Prof. Alberto Castelvecchi, Autopromotec Fuarı sponsorluğunda Türkiye’ye geldi

İtalya’nın en büyük markalarının CEO’larına, politikacılara, hükümet birimlerine ve gizli servislere, uluslararası bankalara ve kuruluşlara “çok kültürlü ortamlarda iletişim teknikleri”, “vücut dili” ve “liderlik” dersleri veren Alberto Castelvecchi, Autopromotec Fuarı tanıtım çalışmaları kapsamında ülkemize gelerek, GOSB, UIB ve EBSO işbirliğiyle ‘’Uluslararası başarı için iletişim teknikleri’’ konulu eğitim seminerleri verdi.

3 gün boyunca Gebze, Bursa ve İzmir’de yapılan seminerlere, otomotiv aftermarket sektörünün önde gelen firmalarının üst düzey yönetici ve çalışanları katıldı.

Yoğun ilgi gören seminerlerin açılış konuşmasının yapan, Autopromotec Fuarı Türkiye Pazarı Danışmanı, Sancar Consulting Firması Genel Müdürü Adnan Tolga Sancar, Dünyaca ünlü bir iletişimciyi Türk Otomotiv After Market Sektörü Firmaları ile biraraya getirdikleri için çok mutlu olduklarını söyledi. Sancar ayrıca, Türk Firmalarının ve ürünlerinin, gerek üretim kalitesi, gerekse fiyat açısından dünya genelinde büyük ilgi gördüğünü, Autopromotec Fuarının bu anlamda Türk Firmalarına yepyeni pazarlar ve kaçırılmayacak fırsatlar sunduğunu söyledi. Autopromotec’in Türk Pazarını yıllardır izlemekte ve yatırım yapmakta olduğunu da ekleyen Sancar, Türk Firmaları, ihracatlarını arttırmak ve yeni müşteriler kazanmak için, Autopromotec Fuarına katılmaya davet etti.

 Seminerler sırasında üst düzey Türk Yönetici ve çalışanların yakın ilgisi ile karşılaşan Prof. Castelvecchi, Türk işadamlarının doğal iletişim uzmanı olduğunu ve bu durumun Türkiye’nin uluslararası pazarlardaki başarı sırlarından biri olduğunu söyledi. Castelvecchi, 3 gün süren seminerler sırasında, katılımcılara çok kültürlü ortamlarda etkili iletişim teknikleri ve vücut dilinin inceliklerini katılımcılara anlattı. Prof. Castelvecchi, İtalya’daki genel kanının, Türkiye’nin gelecek 10-20 yılda, Dünya pazarlarında daha da etkin bir oyuncu olacağı yönünde olduğunu söyledi.

AUTOPROMOTEC FUARI, AFTERMARKET PAZARINDA FAALİYET GÖSTEREN TÜRK FİRMALAR İÇİN KAÇIRILMAMASI GEREKEN BİR BULUŞMA!

Autopromotec 2017, 158.000 m2’lik 14 holde ve 30.000 m2’nin üzerinde açık alanda gerçekleştirildi. 1.599 firmanın katıldığı Fuarı, 113.616 profesyonel ziyaret etti. 30’u aşkın Türk Firma da fuarda yerini aldı.

Aftermarket sektörünün Avrupa’daki en önemli uluslararası buluşma noktalarından olan ve dünyanın dört bir yanından alım heyetlerinin iştirak ettiği  “Autopromotec Uluslararası Otomotiv Ekipmanları ve Aftermarket Fuarı” 22-26 Mayıs 2019 tarihlerinde 28. kez kapılarını açıyor.