Argo Tractors Türkiye BurTarım’da Yeni Traktörlerini Tanıttı

Bursa Tarım Fuarı’nda Argo Tractors Türkiye firması Landini markası ile fuardaki yerini aldı. Argo Tractors Türkiye Genel Müdürü Recep Taşçı marka içerisindeki yeni ürünleri ve mevcut ürünlerdeki yenilikleri Bursa Tarım Fuarı’nda gerçekleştirdiğimiz röportajda dergimize değerlendirdi.

Argo Tractors Türkiye, BurTarım’da Çiftçilerle Buluştu

“Servis ağımızı geliştirmeye devam edeceğiz” 

Taşçı, “Landini markamız 1996 yılından beri sahada çiftçilerimizin yanında dolayısıyla gerekli alt yapıya zaten sahip durumdayız. Şirketimizi kurduğumuz andan itibaren mevcut bayi ve servis ağımızı koruduk ve geliştirdik. Bugün 120 üzerinde servis hizmeti, 25 üzerinde satış ve pazarlama bayisi olan bir marka olmaktayız. ” açıklamalarında bulundu.

“Çiftçilerimiz ürünlerine sorunsuz ulaşıyor” 

Taşçı, “Pandemiden etkilenen her marka gibi biz de salgından olumsuz etkilendik. Maalesef bu dönem içerisinde tedarik ve hizmet sorunları yaşadık. Fakat bugün geldiğimiz noktada yaptığımız ciddi fedakarlıklarla teslimatlarımız artık müşterilerimize sorunsuz ulaşıyor. Yedek parça konusunda ise çiftçilerimizin mağdur olmaması için kuruluşumuzdan itibaren bu yana eski modellerimiz için ciddi şekilde stok tuttuk. Stok tutmaya devam ediyor, her geçen gün de geliştiriyoruz.” dedi

“Çiftçilerimize yeterli desteği sağlayacağız” 

Argo Tractors Türkiye Genel Müdürü Recep Taşcı “Sektördeki lokomotif bankalar ve finansal kaynaklar ile antlaşmalar yapmayı planlıyoruz. Marka olarak hazırlığını yaptırdığımız ve belli bir noktaya getirdiğimiz antlaşmalarımız var. Umarım kısa bir süre içerisinde çiftçilerimizin hizmetine sunacağız.” ifadelerinde bulundu.

 

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap