Antrac, her türlü arazide kullanılıyor

Anadolu Grubu’nun iştiraki Anadolu Motor, hem üretimini gerçekleştirdiği hem de distribütörlüğünü yaptığı motorlu tırpanları ile kullanıcılarına her türlü arazide kolay çim biçme deneyimi yaşatıyor. Anadolu Motor’un distribütörü olduğu Honda’nın motorlu tırpanları hafifliği, kullanım kolaylığı ve çevre dostu olma özelliğiyle kullanıcısına benzersiz bir performans sunuyor. Antrac markalı tırpanlar ise ürün kalitesi, erişilebilir fiyatları ve alternatif aksesuarları ile öne çıkıyor.

Honda’nın yeni nesil mini 4 serisi motoru fark yaratıyor

Honda motorlu tırpan UMK 435, 360 derece çalışma imkanı sunan ergonomik tasarımı ile her türlü eğimli arazide güvenli ve kolay kullanımla birlikte saklama kolaylığı sayesinde yer tasarrufu sağlıyor. Sahip olduğu düşük titreşim özelliği ise çim biçme işlemi sırasında kullanıcısına rahatlık sunan Honda motorlu tırpan UMK 435, sahip olduğu yeni nesil mini 4 serisi motorları ile düşük yakıt tüketimi, emisyon ve düşük ses seviyesi ile tam bir çevreci özelliğe sahip. Rakipsiz ilk çalıştırma kolaylığı, düşük devirde maksimum verimlilik sağlayan motoru ile ağır koşullarda bile yüksek performans sunarak fark yaratıyor.

Anadolu Motor’un portföyünde yer alan diğer ürünlerden Antrac motorlu tırpan ise tek silindirli, iki zamanlı, benzinli hava soğutmalı motorlara sahip. Yandan ve sırttan taşıma modelleri ile satışa sunulan Antrac motorlu tırpanlar kesici misina, otomatik kafa, tırpan bıçağı ve daire testere gibi aksesuarları ile öne çıkıyor.

Müşterilerine ileri teknolojiyi sunma hedefiyle çalışmalarına devam eden Anadolu Motor güvencesindeki Antrac ve Honda motorlu tırpanlar sorunsuz yedek parça ve yaygın servis ağı ile tercih sebebi olmaya devam ediyor.

 

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap