Anadolu Motor, zeytin ve çapa makinelerini Bursa’da görücüye çıkaracak

Anadolu Motor her yıl yeni modellerle güçlendirdiği Antrac çapa portföyüne bu yıl da dizel büyük çapa makinesini kattı. Konya Fuarı’nda ilk kez tanıtılan yeni büyük çapa makinesi Antrac 510 Bursa’da çiftçilerle buluşacak. Anadolu Motor’un Şekerpınar’daki tesisinde üretimine başladığı yerli motor ve yerli şanzımana sahip Antrac 510, kullanım kolaylığı ve sağlamlığı ile öne çıkıyor. Anadolu Motor’un kendi üretimi 12 beygir gücünde Antor dizel motora sahip Antrac 510 çapa makinesi her türlü zorlu çalışma koşulunda çiftçilerin hayatını kolaylaştırıyor.

Anadolu Motor Bursa Tarım Fuarı’nda ürün yelpazesine yeni kattığı zeytin hasat makinalarını da sergileyecek. Yerli üretim zeytin hasat makinesi Antrac Oliva, akülü sistemi, teleskobik uzatma sistemi, ergonomik yapısı ve hafif gövdesiyle ideal kullanım sunuyor. Antrac Oliva’nın taraklı yapısı, ürünün zarar görmeden az fire ile toplanmasını sağlarken, en düşük filiz kırma oranı ile de dikkat çekiyor. Antrac Oliva kullanım kolaylığı sayesinde geleneksel yöntemlerle yapılan hasada oranla aynı sürede yaklaşık 5 kat fazla ürün toplanmasına olanak sunuyor. Anadolu Motor’un çiftçilerle buluşturacağı İtalyan IBEA Zeytin Hasat Makinası ise akülü sistemi, ergonomik tutamacı, 3.4 metreye kadar standart teleskobik sistemi ve 2.7 kg. ‘lık ağırlığı ile ürün toplamada çiftçilere büyük kolaylık sunuyor.

Anadolu Motor Bursa Tarım Fuarı’nda ayrıca geniş portföyünde yer alan diğer güç ürünlerinden Bahco motorlu testere ve budama makinası, Antrac dizel ve benzinli jeneratör, motopomp, tırpan, basınçlı yıkama makinası gibi ürünlerin yanı sıra 30 yılı aşkın süredir distribütörü olduğu Honda Güç Ürünlerinden motor, motopomp, jeneratör, çapa makinası, çim biçme makinası ve çim traktörünü de Bursalı çiftçilerle buluşturacak.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap