Anadolu Motor, Türk çiftçisine hizmet ediyor

Anadolu Motor Türkiye’nin modern tarım teknikleriyle tanıştığı yıllarda başlayan motor üretimini,  halen yüzde 95 yerlilik oranı ile  “Antor” markası altında gerçekleştiriyor.

Anadolu Motor’un ürettiği 6.5 ile 17 beygir gücü arasındaki dizel Antor Motopomplar; tarımsal alanlardaki sulama sistemlerinde ve su tahliyesinde çok amaçlı kullanılabiliyor. Antor Motopomplar; ipli, marşlı ve kollu çalıştırma seçenekleri, 70 metreye kadar basma yüksekliği ile en zorlu işlerde kullanıcılarına uzun yıllar kaliteli çözümler sunuyor.

Anadolu Motor’un üretimini sürdürdüğü Antrac çapa makinası ise sunduğu yüksek performans ile çiftçilere ve bahçe sahiplerine toprak havalandırma işlerinde zaman tasarrufu ve kullanım kolaylığı sağlıyor.

Anadolu Motor üretim faaliyetlerinin yanı sıra dünyanın lider tarım makinaları ve güç ürünleri markalarını Türkiye’de tek başına temsil ediyor. Distribütörü olduğu üstün teknolojili Honda Güç Ürünleri ve 135 yıllık geçmişe sahip İtalyan Landini traktörleri ile çiftçilerin her türlü tarımsal ihtiyacına cevap vermeye devam ediyor.

Landini tarla traktörleri, modern tasarımlı, teknolojide öncü ve güçlü performans sergileyen Globalfarm, Powerfarm ve 5H serilerinden oluşuyor. 5H serisi; 90, 100 ve 115 gibi üç farklı beygir gücün yanında T- tronik şanzıman üstün özelliği, turbo intercooler su soğutmalı motoru, dört tekerlek çekiş sistemi ve düşük yakıt tüketimi ile sınıfının en ileri teknolojisine sahip.

Landini tarla traktörleri serisine yüksek beygirli Landpower 135 ve 165 modellerine ve 215, 190 ve 175 beygir gücü seçeneğine sahip 7 serisi traktörler eşlik ediyor.  Landpower ve 7 serisi modeller yüksek beygirli traktör ihtiyacı olan çiftçiler için en uygun seçeneği oluşturuyor.

Anadolu Motor, Mart ayında lansmanını yaptığı Landini’nin en yeni modeli olan 120, 130, 140 beygir gücündeki 6 C serisi traktörleri sahip olduğu 4 silindirli T4i motorları sayesinde düşük yakıt tüketimi, egzoz gazı emisyon düşüklüğü ve sessiz çalışma özelliğiyle dikkat çekiyor.  Ön aks süspansiyonuna sahip model, geniş iç hacme sahip ergonomik ve süspansiyonlu kabiniyle kullanıcılara kullanımda konfor yaşatıyor.

Anadolu Motor; traktör, güç ürünleri, yedek parça ve satış sonrası hizmet birimleriyle, Türkiye’nin 81 ilinde 200 bayi ve 400 anlaşmalı servis ile müşterilerine hizmet sunmaya devam diyor.

 

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap