Anadolu Motor çiftçilerle buluşuyor

Distribütörü olduğu 135 yıllık geçmişe sahip İtalyan Landini traktörleri ve üstün teknolojili Honda Güç Ürünleri ile çiftçilerin daima yanında olarak her türlü tarımsal ihtiyacını karşılamayı hedefleyen Anadolu Motor, düzenlediği tarla etkinlikleri süresince Türkiye’nin 12 ilini gezecek.

Anadolu Motor, etkinlik süresince İtalyan Landini’nin modern tasarımlı, teknolojide öncü ve güçlü performans sergileyen 5H 115, Powerfarm 100, 6C 140, 5H 90 modellerinin tanıtım, bilgilendirme ve test sürüşlerini gerçekleştirecek.

Anadolu Motor’un test sürüşü gerçekleştireceği yeni tarım makinalarından Landini’nin 140 beygir gücündeki 6C serisi traktörleri, 4 silindirli T4i motorları sayesinde düşük yakıt tüketimi, egzoz gazı emisyon düşüklüğü ve sessiz çalışma özelliğiyle dikkat çekiyor.  Ön aks süspansiyonuna sahip model, geniş kabin iç hacmi, ergonomik ve süspansiyonlu kabiniyle kullanıcılara konfor sunuyor.

Bir ay boyunca Türkiye’nin belli başlı tarım şehirlerinde düzenlenecek olan tarla etkinliklerinde traktörlerin yanı sıra Anadolu Motor’un üretimini yaptığı Antor motopomp ve jeneratörler, Antrac çapa makinası ve distribütörlüğünü yaptığı Honda Güç Ürünleri’nden motopomp ve jeneratörler de çiftçiler tarafından test edilebilecek.

Anadolu Motor Tarım Makinaları Satış Direktörü Belma Altın konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede; “ Anadolu Motor olarak 45 yıldır çiftçi dostu marka unvanımızla Türk tarımına hizmet ediyoruz. Hedefimiz çiftçilerimizin traktörden jeneratöre, çapa makinesinden motopompa kadar her türlü ihtiyacını karşılamak. Bu anlamda çiftçilerimizle birebir temas etme imkanına sahip olduğumuz “tarla etkinliklerimizi” çok önemsiyoruz. Tüm çiftçilerimizi ürünleri daha yakından tanımak ve test etmek üzere tarla etkinliklerimize bekliyoruz ” dedi.

Anadolu Motor’un sırasıyla Yozgat, Ankara, Eskişehir, Bursa, Edirne, Sivas, Kayseri, Adana, Hatay, Diyarbakır, Mardin ve Urfa’lı çiftçilerle bir araya geleceği tarla etkinliklerinde ürün tanıtım ve testlerinin yanı sıra çiftçilerin keyifli vakit geçirebileceği çeşitli aktiviteler de düzenlenecek.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap