Agritechnica, Katılımcı ve Ziyaretçilerini Ağırlamaya Hazırlanıyor

50'den fazla ülkeden 2.600 katılımcının gelmesi beklenen dünyanın önde gelen tarım makineleri fuarı Agritechnica 2023, 12-18 Kasım tarihlerinde Almanya'nın Hannover kentinde gerçekleşecek

50’den fazla ülkeden 2.600 katılımcının gelmesi beklenen dünyanın önde gelen tarım makineleri fuarı Agritechnica 2023, 12-18 Kasım tarihlerinde Almanya’nın Hannover kentinde gerçekleşecek. Organizatör DLG (Alman Tarım Topluluğu) bugün, uluslararası tarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren tüm büyük şirketlerin, halihazırda kaydolan ve www.agritechnica.com adresindeki ön katılımcı veritabanında listelenen 2.200 katılımcı arasında yer aldığını duyurdu. Profesyonel ziyaretçiler, çok sayıda pazar lideri ve önde gelen endüstri uzmanıyla kapsamlı bir Agritechnica fuarını bir kez daha sabırsızlıkla bekleyebilirler.

400.000 metrekareden fazla sergi alanında 20 ülke pavyonu dahil olmak üzere 23 salonda 2.600’den fazla beklenen katılımcının yanı sıra geniş bir uluslararası teknik programla Agritechnica, bu yıl küresel tarım makineleri endüstrisi için merkezi bir mekan ve en önemli olay olacak.

Sistemler, bileşenler ve start-up alanları

“50’den fazla ülkeden katılımcılar arasında tüm pazar liderleri yer alıyor. Uluslararası bayi merkezi, ‘Systems & Components’ B2B pazarı ve ‘DLG-AgrifutureLab’ başlangıç alanı ile Agritechnica 2023, tarım ekipmanlarına eksiksiz bir genel bakış sunacak ve Agritechnica proje yöneticisi Timo Zipf, “Özellikle pandemi nedeniyle aradan sonra, uluslararası ağ ile çok aranan bir iş platformu olarak çalışan ilgili konular” dedi.

Agritechnica

Teknik program, üretkenliği ekoloji ile uzlaştırmaya odaklanıyor

“Yeşil Verimlilik – ilham ve çözümler” ana temasıyla Agritechnica, sosyal olarak kabul edilebilir tarım için mevcut zorluğun kalbine iniyor. Daha az kaynakla daha düşük yoğunlukta verimlilik artışı sağlanırken çevre ve doğa korunmalıdır. Agritechnica 2023’ün teknik programında DLG, teknoloji, çiftlik girdisi ve hizmetler alanlarından katılımcılarla spot ışıkları ve forumlar gibi çeşitli formatlarda çalışarak şu ana soruyu ele alıyor: “Tarım nasıl gıda, yem, ham madde üretebilir? Malzemeleri ve enerjiyi eko-verimli bir şekilde mi?”

Uluslararası trend konuları ve yenilikler platformu

Değişen sosyal, ekonomik ve iklimsel koşullar göz önüne alındığında, tarım teknolojisindeki yenilikler, gelecekteki uygulanabilirlik için çok önemli. Agritechnica’nın bir parçası olan DLG, sürdürülebilir tarımın şekillendirilmesinde tarım makinelerinin önemini üç farklı ödülle ispatlıyor. “DLG Agrifuture Concepts” yenilik ödülü öncü kavramlara odaklanırken, altın ve gümüş “İnovasyon Ödülü” tarım makineleri pazarına hazır yenilikleri onurlandırıyor. “Sistemler ve Bileşenler Ödülü – Mühendislerin Seçimi” ödül programı, özellikle tarım makineleri için yenilikçi teknik sistemlere ve bileşenlere odaklanmaktadır.

Agritechnica, DLG-AgrifutureLab ile yeni kurulan şirketlere vizyonlarını ve ürünlerini uluslararası tarım makineleri endüstrisine sunmaları için bir kez daha cazip fırsatlar sunacak.

“Bakış açıları, yenilikler ve iş fırsatlar”

“Systems & Components” 2023 yılında yine Agritechnica’nın bir parçası olarak düzenlenecektir. Yan sanayi için teknik bir forum, endüstri alanı ve B2B platformu olarak etkinlik, Agritechnica için ideal bir tamamlayıcıdır ve bileşenlerdeki en son gelişmeleri ve yenilikleri sergiler. tarım makineleri ve karayolu dışı sektörler.

DLG, geleceğin bağımsız gıda üretimine odaklanan Agritechnica’nın bir parçası olarak yeni bir platform “Inhouse Farming – Feed & Food Show” geliştirdi. Diğerlerinin yanı sıra akuaponik, alternatif proteinler, dikey tarım ve hücresel tarım tedarikçileri, yalnızca ürünlerini değil, aynı zamanda tarımsal uygulamalarla yakından bağlantılı “yemden gıdaya” bakış açılarını, yeniliklerini ve iş fırsatlarını da sunacak.

 

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap