AGRITECHNICA 2022 Ertelendi!

AGRITECHNICA 2022 Ertelendi!

Kötüleşen pandemi durumu ve mevcut resmi düzenlemeler nedeniyle, dünyanın önde gelen tarım makineleri fuarına ev sahipliği yapma koşulları artık yerine getirilmiyor – Next Agritechnica, 12-18 Kasım 2023 tarihleri ​​arasında gerçekleşecek.

(DLG). Agritechnica 2022 gerçekleşmeyecek. Korona pandemisi ile bağlantılı olarak mevcut ulusal ve küresel gelişmeler, dünya çapında hızla artan vaka sayısı ve ilgili seyahat kısıtlamaları ile resmi düzenlemeler ışığında, organizatör olarak DLG ​​(Alman Tarım Derneği), VDMA Tarım Makineleri Dernek ve Agritechnica’nın katılımcı danışma kurulu, dünyanın önde gelen tarım makineleri fuarına ev sahipliği yapmak için gerekli koşulların artık karşılanmadığı sonucuna varmıştır. Bu durumda ziyaretçilerin, katılımcıların, ortakların, üyelerin ve personelin sağlığı ve güvenliği en büyük önceliktir. Bir sonraki Agritechnica ticaret fuarı, 12-18 Kasım 2023 tarihleri ​​arasında Almanya’nın Hannover kentinde gerçekleşecek.

2022 baharında Agritechnica, tarım ve tarım ticareti için uluslararası bir mekan olacaktı. Profesyonel değişim, ağ oluşturma ve yenilikler odak noktası olmalı ve sürdürülebilir bir tarım için gerekli dürtüleri sağlamalıydı. Hem sergi hem de teknik program daha önce yayınlanmıştı ve dünyanın önde gelen ticaret fuarının ziyaretçileri arasında büyük ilgiyle karşılanmıştı.

“Maalesef, son haftalarda kötüleşen pandemi durumu ve bunun sonucunda ortaya çıkan mevcut resmi düzenlemelerin ardından, Agritechnica’nın sorunsuz bir şekilde yürütülmesinin artık mümkün olmadığı, haklı bir istisnai durumun ortaya çıktığını gözlemledik. VDMA Tarım Makinaları Birliği ve ticaret fuarının katılımcı danışma kurulu ile birlikte ve hem katılımcılar hem de ziyaretçilerle yapılan birçok görüşmenin ardından, bu nedenle gelecek yılki Agritechnica’yı iptal etmeye karar verdik. Bu kararı, herkesin sağlığı ve güvenliğine karşı sorumluluklarımıza saygı duyarak aldık. İptalden büyük üzüntü duyuyoruz. Katılımcılarımızın, ortaklarımızın, ziyaretçilerimizin ve üyelerimizin çoğu ve tüm DLG ekibi şimdiden kapsamlı hazırlıklara yatırım yaptı. Şimdi odak noktamız Agritechnica 2023’ün yanı sıra gelecek yıl için planlanan diğer ulusal ve uluslararası DLG etkinlikleri ve ticaret fuarlarını hazırlamak” dedi.

“Hepimiz her şeye rağmen Agritechnica 2022’nin gerçekleşemeyeceği için çok üzgünüz – bir yandan tüm endüstri büyük bir beklentiyle ‘önde gelen ticaret fuarını’ dört gözle bekliyordu ve diğer yandan çiftçiler şu anda bundan faydalanmaya devam ediyor. sayısız tarım makineleri inovasyon dürtülerinden daha önce görülmemiş bir şekilde.Sonuçta, yenilikçi makineler, ekipman ve yazılım araçları, sürdürülebilir ve geleceğe yönelik tarım makineleri üretim süreçlerine önemli katkı sağlıyor. uluslararası bir sahnede yaşayan geniş endüstri kitlesi altın standarttır ve olmaya devam etmektedir.Tarım makineleri uzmanları olarak, bu nedenle dünyanın önde gelen ticaret fuarının yanındayız ve şimdiden 2023’te Hannover’de Agritechnica’nın başarılı bir şekilde yeniden başlatılmasını dört gözle bekliyoruz,” diyor Dr. Bernd Scherer, Genel Müdür, VDMA Tarım Makinaları Derneği.

Agritechnica İnovasyon Ödülü sahipleri açıklandı

Agritechnica Proje Müdürü Freya von Czettritz, “Birçok şirket özellikle ticaret fuarını yeniliklerini sunmak için hedeflediğinden, Agritechnica’yı iptal etme kararı bizim için özellikle zor” dedi.

“Agritechnica, planlandığı gibi gelecek yıl Hannover’de yer alamasa da, tarım makineleri endüstrisindeki yeniliklere odaklanmak için bir fırsat olmaya devam ediyor. Bu nedenle, planladığımız gibi, uluslararası tarım makineleri için önde gelen inovasyon ödülünün kazananlarını açıkladık. Olağanüstü yenilikler için bir altın ve 16 gümüş madalya kazanan DLG İnovasyon Komisyonu’na teşekkür ederiz. Ödül kazanan yenilikler www.agritechnica.com/innovation-award-winners adresinde yayınlanmaktadır. DLG, kazananların ödüllerini gelecek yıl resmi olarak sunacak.

Dijital tamamlayıcı kullanılabilir durumda kalır

Kasım 2021’de piyasaya sürülen Agritechnica’nın ek dijital tamamlayıcısı, planlandığı gibi DLG-Connect (www.dlg-connect.com) dijital platformunda Mart 2022’nin sonuna kadar sunulmaya devam edecek. Platformun ziyaretçileri, tarım makineleri üreticilerinden güncel teklifler ve bilgiler hakkında ücretsiz bilgi edinme ve ayrıca dijital etkinliklerde yer alma ve şirketler ve çiftçilerle ağ kurma fırsatı.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap