AGRIFORCE BK T71, BKT’NİN TARIM İÇİN İLK KAUÇUK PALETİ PİYASAYA SÜRÜLÜYOR

BKT, ürün yelpazesini genişleterek yeni bir pazar segmentine giriyor ve bugünden itibaren kauçuk paletleri sunuyor. AGRIFORCE BK T71 ile yeni bir BKT dönemi başlıyor.

AGRIFORCE BK T71, BKT’NİN TARIM İÇİN İLK KAUÇUK PALETİ PİYASAYA SÜRÜLÜYOR

AGRIFORCE BK T71,  BKT'NİN TARIM İÇİN İLK KAUÇUK PALETİ PİYASAYA SÜRÜLÜYOR

BKT ve yeni bir pazar segmentine girme konusundaki stratejik tercihi şu şekilde özetlenebilir: Hiçbir arazi türünde durdurulamaz. Bugün şirket tam bir yenilik tanıtıyor: AGRIFORCE BK T71, tarım sektörü için yepyeni bir BKT kauçuk palet serisinin ilkidir ve bu alanda özellikle toprak işleme ve ürün arası uygulamalarında kullanılan yüksek güçlü traktörler için sunulmaktadır.

BKT, kullanıma ve hedeflere bağlı olarak bazı durumlarda paletlerin lastiklere kıyasla daha işlevsel olabileceğinin farkındadır. Bu nedenle şirket, yeni bir ürün kategorisi ekleyerek halihazırda geniş olan ürün yelpazesini daha da genişletmeye karar verdi.

Kauçuk paletlerin genel avantajı, palet tahrikli traktörler tarlada aynı güçte daha yüksek hızlarda çalışabildiğinden ve artırılmış yakıt verimliliği gösterebildiğinden daha yüksek verimlilik ve performanstır.

Bu kauçuk paleti gerçekten orijinal ve türünün tek örneği bir ürün haline getiren ayırt edici özelliklerinin birçoğu SIMA, Salon 06 H028 gösterilmektedir. Hepsinden önemlisi, AGRIFORCE BK T71’in sırtı, kesilmelere, yırtılmaya ve aşınmaya karşı olağanüstü direnç avantajı sunan yüksek performanslı bir hamurdan yapılmıştır. Optimize edilmiş sırt deseni mükemmel çekiş ve sürüş konforu sağlarken, pozitif tahrik sisteminin tahrik pabuçları olağanüstü esneklik sağlamak için optimize edilmiş bir şekle sahiptir. Bunlara ek olarak, palet gövdesi dört kat yüksek mukavemetli çelik kordon ile güçlendirilmiştir. Bu özellikler sayesinde AGRIFORCE BK T71, olağanüstü dayanıklılık sağlamak için yüksek boyutta stabilite ve esneklik arasında mükemmel bir denge sunar.

Yeni ürün AGRIFORCE BK T71 bugün 18 inç x 6 inç x 44 ebatlarında piyasaya sürüldü. Ek dört ebatlı modelleri ise halihazırda geliştirilme aşamasındadır.

Tüm BKT ürünleri gibi, bu yenilik de kullanıcılarla kurulan diyalog, onlardan alınan geri bildirim ve onların ihtiyaçlarından kaynaklanmaktadır. Ancak, aynı zamanda BKT’nin tüm ihtiyaçlara yönelik olağanüstü zengin ve uzmanlaşmış bir ürün portföyü geliştirme konusundaki güçlü taahhüdünün de bir sonucudur.

Bu nedenle şirket, Hindistan’daki Bhuj üretim tesisinde yeni bir özel palet üretim planının kurulmasına yatırım yapmıştır.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap