New Holland ‘Tarla Günleri’nde Bir Kez Daha Çiftçiyle Sahada Buluşuyor!

New Holland, ürünlerini ülke çapında tanıtmak üzere bayileriyle birlikte gerçekleştirdiği “Tarla Günleri”ni, bu yıl Nisan- Ekim arasında düzenleniyor.

İrfan Özdemir ‘Tarla Günleri’ ile ilgili olarak şunları söyledi: ‘TürkTraktör olarak yıllardır çiftçilerimizi Türkiye’nin en çok tercih edilen traktör markası ile buluşturuyor olmaktan dolayı gururluyuz. Çiftçilerimizle, çalışma alanları olan tarlada bir araya gelerek; kendilerine sunduğumuz ürünleri daha yakından tanıyıp deneyimlemeleri için yıllardır New Holland Tarla Günleri’ni düzenliyoruz. 62 yıldır çiftçinin hizmetinde olan TürkTraktör olarak önceliğimiz, her zaman çiftçilerimizin yanında yer almak. Bu vizyonun bir parçası olan New Holland Tarla Günleri de; bayilerimiz ve tüm ekibimizle birlikte çiftçilerle sahada bir araya geldiğimiz bir etkinlik. Amacımız; her yıl olduğu gibi bu yılda Türkiye’nin dört bir yanındaki çiftçilerimizle bir arada olmak, onları dinlemek ve onlara ürünlerimizi daha yakından tanıyabilecekleri bir platform oluşturmak” dedi.

7 ay süresince 63 farklı ilde düzenlenecek ‘New Holland Tarla Günleri’nin ilk durağı Söke. Sahaya davet edilen çiftçilere ürünleri yakından gözlemleyerek deneme imkânı sunulacak.

Bu yılki “New Holland Tarla Günleri” kapsamında çiftçiler, New Holland’ın ithal ve yerli traktörlerinin yanı sıra TürkTraktör markalı ekipmanlarıda tarlada faaliyet esnasında gözlemleyebilecekler.

New Holland Tarla Günlerinin Yıldızı Uydu Destekli Hassas Tarım Sistemleri

New Holland verimliliğin, konforun ve ekonominin simgesi olan Uydu Destekli Hassas Tarım Uygulamaları ile pazarın teknoloji öncüsü olmaya ve en yeni teknolojiler ile çiftçilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Bu yılki New Holland Tarla Günlerinin yıldızı “Uydu Destekli Hassas Tarım Uygulamaları” TürkTraktör ekipleri eşliğinde uygulamalar ile birlikte sahalarda.

Geniş ürün gamında, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına cevap verecek, farklı hassasiyet seviyelerinde PLMTM (Precision Land Management – Hassas Tarla Yönetimi) sistemleri sunan New Holland böylelikle, her bütçeye göre en uygun çözümü sunuyor.

orjinalll

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap