Yeni asılı ön aks seçeneği, Case IH Quantum traktörlerine daha fazla çalışma konforu getiriyor

Case IH Quantum traktörler için yeni bir askıya alınmış ön dingil seçeneği mevcut olup, özel traktör sektörüne Case IH serisindeki daha büyük modellerin operatörlerinin halihazırda faydalandığı aynı seviyede yol ve tarla konforu getiriyor.

Yeni asılı ön aks süspansiyon seçeneği, Case IH mühendisleri tarafından daha büyük traktörlerde kanıtlanmış yerleşik tasarıma benzer hatlar boyunca tasarlanmıştır. Eyer tipi bir pivot ile bağlanan bir salıncak kolu tasarımı kullanan süspansiyon sisteminin düzeni, yapının özellikle sağlam olduğu anlamına gelir, bu da eyer çubuğu ile ön aks arasında hiçbir sürtünmenin oluşmamasını sağlar.

Süspansiyon merkezi, alternatif sistemlere göre daha yüksek bir konumda bulunan süspansiyon, daha yüksek yuvarlanma konforu sağlar. Sıkıştırma uç-durdurma konumunda +/- 3 ° ve diğer tüm konumlarda +/- 8 ° hareket vardır.

Süspansiyon yüksekliği kabinden manuel olarak ayarlanabilir ve bu da herhangi bir ön aletin daha kolay takılmasını ve ayarlanmasını sağlar. Sistemin tüm uygulamalara uyacak dört sürüş modu vardır: kilitli, yumuşak, orta ve sert.

Yeni asılı ön aks Quantum modellerinin sürüş deneyimini daha da geliştirmek için ek özellikler geliştirilmiştir. Bunlar, ön akstaki yüke bakılmaksızın süspansiyonun tam hareketini sağlayan otomatik sürüş yüksekliği kontrolünü içerir.