Yem Bitkileri İçin Doğru Ekipman

BKT, traktörü için AGRIMAX FORCE lastikleri seçen Crocetta tarım şirketinden Angelo Caligari’nin ilk elden tecrübelerini aktarıyor.

Caligari ailesi tarafından Kuzey İtalya’nın Brescia bölgesinde Pralboino’da kurulan tarım şirketi Crocetta, seksen yılı aşkın süredir süt inekleri yetiştiriyor.

Hayvancılıktan çevredeki kırsalda yem bitkileri yetiştirmeye kadar şirket tarafından gerçekleştirilen tüm faaliyetler tek ve hakiki bir son ürüne dönüşüyor: yüksek kaliteli süt.

Günümüzde şirket, babası ve amcalarından miras aldığı işi her gün tutkuyla ileriye taşıyan Angelo Caligari tarafından yönetiliyor. Bu, çok özen ve özveri gerektiren ve her gün Angelo ve ekibini şafaktan öğleden sonraya kadar meşgul tutan bir iş.

Burada sabahlar erken başlar – diyor Angelo Caligari – saat 6’da ahırda çalışmaya başlarız ve bu saat 9 civarlarına kadar devam eder, bundan sonra gün sonuna kadar, sürümüzü beslemek için kullandığımız yemlerin ekildiği tarlalarımızla ilgilenmeye ve ekip biçme işlerine odaklanırız.” 

Angelo, tarladaki işi optimize etmek için John Deere 8360 R traktörüne BKT’nin çok satan lastiği AGRIMAX FORCE takmaya karar verdi.

“Bu lastikler ne tür avantajlar mı sağlıyor? Kesinlikle mükemmel sabitleme ve kusursuz araç kontrolü. Traktör hız veya güç kaybetmiyor, bu da tarladaki işimizi çok daha kolay hale getiriyor – diyor Angelo. “Hem yolda hem de tarlada mümkün olan en iyi sürüşü almamızı sağlayacak bir ürüne ihtiyacımız vardı. AGRIMAX FORCE lastikleri, lastik basıncının değiştirilmesine gerek kalmadan farklı arazi türlerinde çalışmanızı sağlayan IF teknolojileri sayesinde bu ihtiyacı mükemmel bir şekilde karşıladı. Son olarak, ürünün özellikleri sayesinde tarladan ayrıldıktan sonra yalnızca birkaç dakika içinde lastik temizleniyor.”

AGRIMAX FORCE her türlü arazide büyük, güçlü traktörlere takılarak traktörlerin performansını geliştirmek için tasarlanmış son derece yenilikçi bir BKT ürünüdür.

Bu lastiklerin bir özelliği olan IF teknolojisi, araçlarda daha geniş yüzey deseni bulunmasını ve böylece zeminde mükemmel yayılma ile toprak üzerindeki etkinin azalmasını sağlamaktadır.

AGRIMAX FORCE lastiklerini en iyi anlatan özellikler tartışmasız direnç, çekiş, hız ve esnekliktir.

Bu lastikler, tarlada günlük işlerimizi basitleştirerek gerçekten de tüm ihtiyaçlarımızı karşılıyor. Arazimizi yönetmemize yardımcı olan ve arazinin sağlığını koruyan şey, ekipmandır. Yani, son ürünümüz olan yüksek kaliteli sütün üretilmesine katkıda bulunuyor.” 

Müşterilerin ihtiyaçlarının tamamen karşılanması: Bu, BKT’nin en önemli hedeflerinden birisi ve şirket, lastik serilerinin verimliliğini genişletmek ve artırmak için sürekli çalışmaya devam ediyor. Bu nedenle, BKT Hikayeleri, yani Angelo Caligari gibi BKT lastiklerini kullanan elçilerin ilk elden tecrübeleri, marka için çok önemlidir.

BKT Hikayeleri ayrıca şirketin web sitesinde de önemli bir role sahiptir. Bu şekilde, müşterilerin ihtiyaçları için en uygun çözümü çevrimiçi ortamda bulmalarının sağlanması ile son kullanıcılarla doğrudan ve açık bir ilişki kurulması amaçlanmaktadır.