Vredo Agri Twin Overseeder toprağı etkilemiyor

Vredo Dodewaard, örtü bitkileri, çim ve ekilebilir bitkileri anız veya otlaklara ekebilen yeni Mahsul Delme Sistemini (CDS) sunuyor.

1976 yılında düşük toprak bozukluğu konusunda uzmanlaşmış dilimleme çift disk sistemini piyasaya süren çift diskli açıcılar, hidrolik olarak çalıştırılan bir fan ve arka silindir tarafından tahrik edilen ölçüm ünitesi ile beslenir. JC Machinery’den John Campey’e göre dilimleme disklerinin aslında toprak rahatsızlığı olmadığı biliniyor. 4,4 m ve 5,8 m çalışma genişliklerinde mevcut olan CDS sistemi, standart denetleyici fiyatının üstünde yaklaşık 7000 £ tutarında.

Pnömatik ölçüm sistemi kademesiz segmentlerde 240kg / ha’ya kadar üretim kapasitesine sahiptir ve gerektiğinde tüm örtü bitkilerini veya ekilebilir bitkileri işleyebilir. Teslimat, 7.5 cm sıra aralığı standart genişliğindedir, ancak ek hidrolik sistem aracılığıyla operatör, 15 cm sıra aralığı sağlayarak alternatif disk setlerini yükseltebilir. Bu sadece çok sayıda ürünü desteklemekle kalmaz, aynı zamanda toprak nemi ile karşılaşılmasını sağlamak için daha yüksek bastırma kuvvetinin uygulanmasına da izin verir.

Kesme disklerini takiben, her bir sıranın kapalı olmasını ve çivili bir silindirin toprağın çevresini sağlamlaştırmasını sağlayan hafif bir ofset makara halkası. Silindirin halkaları, çeşitli koşullarda veya taşlı alanlarda kesin kontur takibi sağlamak için ~ 5 cm yüzer.