Türkiye’nin önde gelen çeltik üreticisinin tercihi Massey Ferguson traktörleri

Güçlü traktörlerden hem randıman hem de kalite sunan biçerdöverlere kadar birçok ürünü ile sektöre güç katan Massey Ferguson Bursa, müşteri portföyünü genişletmeye devam ediyor. Türkiye’nin önce gelen çeltik üreticilerinden Zeki Gıda da Massey Ferguson traktörlerini tercih etti.

Çiftçiler için hayati öneme sahip, iş yükünü azaltan, hasadı artıran, güvenilir, teknolojik yeniliklerle donatılmış tarım ekipmanları geliştiren Massey Ferguson Bursa, müşteri portföyünü genişletmeye devam ediyor.

Türkiye’nin önde gelen çeltik üreticilerinden Zeki Gıda da, yakıt tasarrufu sağlayan ve ileri teknoloji traktörleri ile fark yaratan Massey Ferguson’u seçti.

Massey Ferguson Bursa’dan yapılan açıklamada, firmanın müşteri beklentileri ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak yenilikçi ürünler tasarladığı belirtildi. Açıklamada, müşteri portföylerinin sürekli geliştiği ifade edilerek, “Zeki Gıda gibi Türkiye’nin en büyük çeltik üreticisi ile iş birliği yapmaktan büyük gurur duyuyoruz. Firma yakıt tasarrufu, beygir ve çekiç gücü yüksek Massey Ferguson traktörleri ile çalışmalarına hem verimlilik hem de kalite katacak” denildi.

Çiftçilerimize destek olmaya devam edeceğiz

Massey Ferguson’un yedek parça, ekipman ve teknik servis imkanı ile 7/24 toprak dostu çiftçilerin yanında olduğunun dile getirildiği açıklamada şunlara yer verildi: “Güçlü traktörlerden hem randıman hem de kalite sunan biçerdöverlere kadar Massey Ferguson ürünleri, çiftçilerimizin iş yüklerini ve maliyetlerini azaltıyor. Güvenilir ürünlerimizle Türk çiftçisinin her zaman yanındayız. Ürünlerimizi gelişen teknolojiyle birlikte sürekli geliştirmeye ve çiftçilerimize destek olmaya devam edeceğiz.”

Diğer yandan Zeki Gıda Yönetim Kurulu Üyesi Zekeriya Dağlı, 4 adet traktörü teslim aldı.