Pöttinger Master ve Pro modelleri yeni boyut kazanıyor

Pöttinger, yeni MASTER ve PRO modelleri ile biçme ve en iyi yem makinelerine yeni bir boyut kazandırmaya başlıyor.

Yeni MASTER ve PRO modelleri traktöre üç noktalı montaj kullanılarak takılıyor. Bu, Weiste A-çerçevesi üzerinden montaj ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve herhangi bir traktöre kolayca monte edilebiliyor.

MASTER modelleri ayrıca ALPHA MOTION biçme makinelerinden kanıtlanmış bağlantı sistemine ve daha iyi güç iletimi ve daha uzun hizmet ömrü için TRI DRIVE’a sahip sağlam bir kesici çubuğa sahip.

Pöttinger diskli çim biçme makinelerinin kalbi, kendini binlerce kez kanıtlamış kesici çubuktur. NOVACAT diskli biçme çubukları Grieskirchen’deki (AT) ana fabrikada geliştirilmiş ve üretilmiştir. Birinci sınıf kesme kalitesi, düşük sürtünme direnci ve mukavemet, daha iyi güç iletimi için TRI DRIVE gibi kesici çubukların ayırt edici özellikleridir.

Tüm ALPHA MOTION modellerinin özelliği taşıyıcı çerçevenin gelişmiş bağlantı geometrisidir. ALPHA MOTION sap kafası ile tüm taşıyıcı çerçeve toprak hatlarına uyum sağlar:

Taşıyıcı çerçeve yokuş aşağı eğimlerde aşağıya ve yükselirken yukarıya doğru eğilir. Yüksek hızda ve ıslak zeminde bile, her kontur üzerinde mükemmel kılavuzluk sayesinde sonuç benzersiz bir kalite korumasıdır. MASTER, hareket yönünde + / – 16 ° kavşak ve + 13 ° / -7 ° zemin izlemesini sağlarken, PRO kullanıcıları seyahat yönünde +/- 16 ° kavşak ve + 12 ° / -9 ° ‘den yararlanır .

Biçme makinesinin uyumlu akışı sayesinde mekanik bileşenler çok daha az strese maruz kalır ve bunun sonucunda aşınma azalır ve biçicinin hizmet ömrü önemli ölçüde uzar.