PAKSAN AGROEXPO’da

1970 yılında Türkiye’de olmayan makinaları üretmek hedefiyle, Özhan Pak ve ortakları tarafından kurulmuş olan PAKSAN bugün Türkiye’nin ve dünyanın en önemli balya makinası üreticileri arasında yer almaktadır. PAKSAN toplamda 21.000 m2 kapalı toplam 62.000 m2’yi bulan üretim tesislerinde, robotlar, modern CNC tezgahları, son model lazer kesim makinaları ve en gelişmiş çizim programları gibi son teknoloji imkanlarını kullanarak dünya standartlarında makina üretmektedir.

PAKSAN her geçen gün ürün yelpazesini geliştirmeye devam etmektedir. Prizmatik balya makinası üretiminin yanı sıra, dünyada çok az firma tarafından üretilen büyük balya makinaları, yatay ve dikey yem karma makinaları, silaj biçme ve paketleme makinaları, toprak işleme makinaları üretimlerini de bünyesine katmıştır.

Paksan, Türkiye genelinde bulunan geniş bayi ve servis ağı sayesinde doğudan batıya, kuzeyden güneye tüm müşterilerine en kısa sürede ulaşabilmektedir. Paksan son zamanlarda başlattığı atağıyla kısa sürede 6 kıtada pek çok ülkeye ürünlerini ihraç etmeyi başarmıştır.

Paksan Tarım Makinaları 16-20 Şubat 2021 tarihlerinde Türkiye’ nin En Büyük Tarım ve Hayvancılık Fuarı Agroexpo’ da C Hol 1010 Nolu Stantında Sizleri Bekliyor.