New Holland, Braud üzüm biçerdöverleri için yeni Combi-Grape ayıklama sistemini piyasaya sürdü

New Holland, Braud üzüm biçerdöverleri için çok çeşitli yerleşik imha ve ayıklama sistemlerini daha da genişletti.

Destemmer altında bir silindir ayırma tablasına sahip kompakt bir ayırma sistemi, standart bir destemmer ile karşılaştırıldığında geliştirilmiş bir hasat kalitesi sunar ve sadece Braud 8030L’de mevcuttur. Kompakt seri için ek bir ayırma çözümü sunar.

SITEVI 2019’da gösterilen Combi-Grape ™, standart bir destemmer ve Opti-Grape ™ arasında bir ara hasat kalitesi sunar. Premium-kırmızı çeşitlerin bir tahrip ve sıralama sistemini arayan şarap üreticilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiştir.

2002’den bu yana, tüm New Holland Braud üzüm biçerdöverlerine son 20 yılda sürekli iyileştirmeler yapılan ve şimdi her üzüm çeşidini, dünyanın her yerinde her verimi işleyebilen bir özellik olan bir destemmer takılabilir.

Üzüm Hasat Makinası New Holland France Üzüm Hasat Makineleri ürün pazarlama uzmanı Pierre Cayrouse, “Combi-Grape hasat kalitesini ve basit işletimi birleştiriyor. Kompakt makinemizde en iyi performans / kalite oranını seçtik, böylece özel mahzenlerde çalışan müşterilerimizin hasat kalitesini artırırken üretimlerini artırmaya devam etmeleri sağlandı.