New Holland 125 yıllık tarihini kutluyor

New Holland 125 yaşına giriyor: dünya çapında beş kuşak çiftçiye karşı bir asırdan fazla taahhüt, hayatlarını daha kolay ve tarımsal işi daha verimli ve sürdürülebilir kılıyor.

New Holland’ın kurucularının değerleri ve vizyonu, markanın bugüne kadar atılan kalbi, çiftçiler tarafında 125. yılını kutluyor, her zaman ihtiyaç duydukları desteği veriyor, sürekli yatırım yaparak ve ürünlere sahip olmak için yenilik yapıyor, verimli, sürdürülebilir ve karlı bir şekilde çiftçilik için teknoloji ve hizmetler.

New Holland Marka Başkanı Carlo Lambro şunları söyledi: “New Holland, Pennsylvania’nın küçük bir kasabasında zengin bir mirasa sahip ve 170 ülkede var olan global bir marka haline geldi. Tarımı değiştiren önemli yeniliklerin damgasını vurduğu bir tarihtir. Ford, Fiat, Braud ve Claeys gibi markaların eşsiz mirasını bir araya getiriyor. En önemlisi, insanlar tarafından damgalanmış bir tarihtir: müşterilerimiz, bayilerimiz, çalışanlarımız, günden güne, yıldan yıla. Birlikte, tarımın birçok zorluğu ile karşı karşıyayız, çiftçilerin işi verimli ve karlı bir şekilde yapmalarına ve işlerinden en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı oluyoruz. ”

New Holland, her mevsim için çiftçinin ortağıdır – iyi zamanlar ve zorlu zamanlar için: “Yaşamımızı ve çalışma şeklimizi asla hayal bile edemeyeceğimiz şekilde değiştiren olağanüstü koşullarda yaşıyoruz” diye ekledi.

“Bu durum tarımın hayati rolünü vurguladı ve çiftçilerin hayatlarında ne kadar önemli olduğunu kamuoyunun dikkatine sundu. Tarım, krize güçlü bir şekilde tepki vererek, istisnai zorluklar karşısında gıda arzını kesintisiz bir şekilde sağlamıştır. Ve New Holland, ihtiyaç duydukları desteği sağlayarak çiftçilerin yanında kaldı. Geleceğe yatırım yapmaya devam ediyoruz ve sürdürülebilir tarım için birlikte çalışan yeni teknolojiler, bağlantı, otomasyon ve alternatif yakıtların olanaklarından en iyi şekilde yararlanacağız.

“125. yıldönümümüzü kutlarken, tarihte benzeri görülmemiş bir anda geleceğe güvenle bakıyoruz.”