Massey Ferguson Ramazan Buluşmaları Kilis’te başladı

Massey Ferguson’un geleneksel hale gelen ve çiftçilerin katılımıyla yoğun ilgiyle karşılaşılan etkinliklerine Ramazan Buluşmaları’yla devam ediyor. Bu kapsamda 23 Mayıs’ta Kilis’te başlayacak etkinlikler 1 Haziran’da Sakarya’da son bulacak.

AGCO Türkiye Pazarlama Müdürü Özlem Aşcı, “Her yıl düzenli olarak yaptığımız, çiftçilerle buluştuğumuz, ürünlerimizi deneme şansı verdiğimiz etkinliklerimiz “MF Ramazan Buluşmaları” ile devam ediyor. Bugün Kilis’te başladığımız “Ramazan Buluşmaları”mıza hem çiftçiler hem de köy halkı davet edildi. Ramazan ayına özel olarak düzenlenen bu etkinliklerde MF show tırı ve üzerine sahne kurulumu ile Hacivat ve Karagöz, Aşık ile Maşuk, Kukla Gösterisi, Saraylı Tahtabacaklar ve gibi geleneksel gösterilerin yanı sıra yarışmalar birlikte iftar yemeği yenilerek ramazan sofralarının vazgeçilmezi Şerbetçi ve Macuncunun iftar boyunca sevilen lezzetleri tattırıldı.”

“MF Ramazan Buluşmaları”nda çiftçilerle buluşacaklarını belirten Aşcı “Bildiğiniz gibi tüm yıl boyunca Massey Ferguson olarak çiftçilerimize yönelik pek çok etkinlik düzenlemekteyiz. Bu yıl 23 Mayıs Kilis, 25 Mayıs Tokat Niksar, 28 Mayıs Ankara Akyurt, 29 Mayıs Konya Akşehir, 31 Mayıs Manisa Saruhanlı ve 1 Haziran Sakarya’da geleneksel hale gelen MF buluşmalarında çiftçiler ile bir araya gelerek iftar yemeğinden sonra eğitimler vermeye devam edilecek. Çiftçilerle vakit geçirmek, satış öncesi ve sonrasında onlardan gelen talepleri dinleyerek Massey Ferguson ürünlerimiz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Karşılıklı çok değerli yönlendirmeler yapılıyor. Bizlerin özellikle vurgulamak istediği ise her kırmızının Massey Ferguson olmadığı. Massey Ferguson traktör olarak en eski ve ilk akla gelen markalardan biri. Bunun da etkisi ile benzer model isimli farklı markalarda Massey Ferguson görünümlü ve hatta aynı model isimli traktörlerle maalesef karşılaşabiliyor” diye belirtti.