Mahindra Hisarlar, 6 yeni ürünü sergiledi

Türkiye’nin önde gelen tarım makineleri üreticisi Mahindra Hisarlar, geniş ürün gamını ve lanse ettiği 6 yeni ürününü Konya Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı’nda çiftçilerle buluşturdu.

Tarım makineleri sektöründeki ilk ArGe merkezine sahip olan Mahindra Hisarlar, bu yıl 16.’sı düzenlenen Konya Tarım Fuarı’nda, ürün gamına 2018 itibarıyla eklediği Hububat Ekim Makinası, Derin Çizel, Diskaro, Küçük Balya Makinası, Römork ve Ot Toplama Tırmığı ürünlerinin yanı sıra, ürün gamındaki diğer tarım ürünlerini ve İzmir Tarım Fuarı’nda büyük beğeni gören SB1150 Black Edition 1000 kg’lık Silaj Paketleme Makinesini de fuar ziyaretçileriyle buluşturdu.

Hisarlar Makine, 2017’den bu yana dünyanın en büyük traktör ve tarım makineleri üreticisi olan Mahindra bünyesinde faaliyet gösteriyor. Mahindra Group dünya genelinde 100 ülkede faaliyet gösteriyor; havacılık ve savunma sanayi, otomotiv, finansal hizmetler, tarım makineleri, turizm, IT hizmetleri ve emlak gibi 10 farklı sektörde 200 bin kişi istihdam ediyor. Türkiye pazarına Hisarlar Makine ve Erkunt Traktör markalarına yatırım yaparak giren Mahindra, bu iki markayı büyütmek ve hem yurtiçinde hem de yurtdışındaki pazar paylarını artırmak stratejisiyle hareket ediyor.

Türkiye’nin en büyük tarım fuarları arasında bulunan Konya Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı İç Anadolu bölgesi yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanından ve yurtdışından gelen çiftçilerin ilgisini çekiyor.