Kuhn çiftlik ve başlıca çit kesici aralığını geliştirdi

KUHN Farm Machinery, çit ve çim kesme ekipmanı yelpazesine Agri-Longer GII'yi ekledi.

Kompakt bir ‘her yere git’ çiftçisinin sahip olduğu ve başlıca sektör makinesi olarak konumlandırılan Agri-Longer GII, en iyi esneklik / sağlamlık oranını garanti etmek için ultra yüksek mukavemetli çelikten kaynaklı ana bom yapısı ile düz bir kol formatına sahiptir. 4,3m (4345 ML) veya 4,8m (4845 ML) yatay erişim sunan iki modelde mevcuttur.

Sarkaç bağlantı mekanik güvenliğinin yeni özelliğine ek olarak, GII modelleri ve önceki Agri-Longer makineleri arasındaki temel farklar, standart olarak artan hidrolik rotor devre gücünü (34hp’den 40hp’ye kadar) ve elektrikli joystick kontrolünü içerir.

Önceki modellerde olduğu gibi, Agri-Longer GII çit kesiciler 220 derecelik düz kafa döndürme ile 1.2 m doğrudan tahrikli düzleştirme kafaya sahiptir. Doğrudan traktör tekerleğinin arkasında çalışabilen kesme kafası, çıkarılabilir bir aşınma plakasına ve pabucu aşınmasını optimize etmek için döndürülebilen geri çevrilebilir bir rotora sahiptir. Rotorda 12 mm’lik prangalara monte edilmiş 24 körüğü vardır.

Agri-Longer GII, standart olarak bir yağ soğutma sistemine sahiptir ve tüm hidrolik bileşenlerde sabit güç ve koruma sağlar.

İki model için dikey erişim sırasıyla 5,21 ve 5,74 m iken, maksimum çit yüksekliği sırasıyla 3,59 ve 3,98 m’dir.

Elektrikle çalışan kumanda kolu kompakt bir tasarıma sahiptir ve kontrol ünitesinde ergonomik verimlilik için yağ-pnömatik kaldırma şamandırası, yağ sıcaklığı göstergesi ve saat sayacı bulunur.