İGSAŞ, Tarım ve Teknoloji Günleri Fuarı’na katılıyor

Türkiye’de tarım sektörünün önemli oyuncularından biri olan İGSAŞ, tarım fuarcılığında yeniliğin ve değişimin adresi olarak bilinen Tarım ve Teknoloji Günleri Fuarı’na katılıyor. Bu yıl 4-7 Eylül 2019 tarihleri arasında Tekirdağ’da gerçekleşecek fuarda İGSAŞ, yenilikçi ürün ve çözümlerini ziyaretçilerle buluşturacak.

Marmara bölgesinin en büyük uygulamalı açık alan fuarı olan Tarım ve Teknoloji Günleri Fuarı için geri sayım başladı.Her yıl iki çiftçi örgütün işbirliği ile düzenlenen fuar, bu yıl 04-07 Eylül tarihleri arasında sektörün önde gelen şirketlerini ağırlayacak.

Amonyak, üre ve kompoze gübre üretiminin lider oyuncusu olan İGSAŞ, son dönemde geliştirdiği sera, hobi bahçeciliği ve çiçek üretimine yönelik gübre ürünlerini de fuarda sektör temsilcilerine tanıtacak. Dört gün sürecek olan fuarda İGSAŞ’ın standını ziyaret eden çiftçiler ürünlerin özellikleri ve doğru kullanımına ilişkin bilgi sahibi olurken, aynı zamanda ürünleri de yakından inceleme fırsatı bulacak.

İGSAŞ’ın tarım sektörüne yönelik çalışmaları hakkında bilgiler paylaşan İGSAŞ Satış ve Pazarlama Direktörü Ercan Karasu, “Türkiye’de tarım fuarcılığının önemli adreslerinden biri olarak gösterilen Tarım ve Teknoloji Günleri Fuarı, İGSAŞ olarak önem verdiğimiz ve her yıl katılım sağladığımız bir organizasyon. Bu yıl fuarda tarımda verimliliğin ve kalitenin yükseltilmesine yönelik yaptığımız çalışmaların yanı sıra İGSAŞ gübreleriyle yetiştirilen ayçiçeğinin gelişim evrelerinden önemli bilgiler paylaşacağız. Çiftçilerimize doğru reçeteyle bir üründen nasıl verim alındığı göstermeyi planlıyoruz’’ dedi.