HİDROMEK, yenilikçi ürünleri ile Agroexpo’daydı

HİDROMEK, yenilikçi ve sektöre yön veren ürünlerini İzmir’de tarım sektörüyle buluşturdu. Bu yıl 15’incisi düzenlenen Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda yerini alan HİDROMEK, pazar lideri ürünlerini sergiledi.

 Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 6-9 Şubat 2020 tarihleri arasında İzmir’de, Fuar İzmir – Gaziemir Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleştirildi. Geçen sene ABD, Almanya, Fransa, Rusya, Hollanda, Çin gibi 41 ülkeden 854 firmanın katıldığı fuarı 337 binden fazla kişi ziyaret etmişti.

Bu sene de fuardaki yerini alan HİDROMEK’in B-4040 numaralı standında sergilediği HMK 62 SS mini kazıcı yükleyici, HMK 102 S SUPRA kazıcı yükleyici ve tasarım ödüllü HMK 145 LC SR kısa kuyruk paletli ekskavatör modelleri ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği (İMDER) tarafından açıklanan verilere göre, yurt içindeki pazar liderliğini 2019 yılında kazıcı yükleyicide 11’inci, hidrolik ekskavatörde 8’inci ve motor greyderde 2’nci yılına taşıyan HİDROMEK, uzun yıllardır pazar lideri olduğu ürünlerini Türkiye’den ve yurt dışından tarım sektörünün temsilcileri ile buluşturdu.

HMK 62 SS ŞEHİR İÇİ VE TARIM UYGULAMALARINDA FARKINI ORTAYA KOYUYOR

 Kompakt boyutları, kendi ekseni etrafında tek noktada 360 derece dönebilme yeteneği, yükleme kolaylığı ve farklı ataşmanlarla kullanılabilme özelliği ile çok yönlü kullanım sağlayan HMK 62 SS mini kazıcı yükleyici, özellikle şehir içi ve tarım uygulamalarında farkını ortaya koyuyor. Sıra dışı ön yükleyici performansı ile öne çıkan HMK 62 SS’in güçlü kol ve kova koparma kuvveti, makinenin zorlanmadan yüke girmesini sağlıyor. Ağır şartlara göre tasarlanan güçlü bom konstrüksiyonuna sahip olan HMK 62 SS, yüksek manevra kabiliyeti ve sabit dört tekerden çekiş özelliği ile operatöre mükemmel çekiş gücü sağlayarak dar alanlarda bile yüksek üretkenlikle çalışma imkanı sunuyor.

 HMK 102S SUPRA EN ZORLU ŞARTLARDA YÜKSEK PERFORMANS SUNUYOR

 Zorlu ve uzun çalışma şartlarına göre tasarlanan HMK 102S SUPRA kazıcı yükleyici, düşük yakıt tüketimi ve yüksek performans sağlayarak iş verimliliğini artırıyor. HMK 102S SUPRA’da hem yük taşıma gücünü hem de dayanıklılığı artırmak amacıyla ağır hizmet tipi akslar kullanılıyor. Mükemmel ağırlık dağılımına ve geniş denge ayaklarına sahip HMK 102S SUPRA, engebeli arazilerde stabil bir kazı imkanı sağlıyor. HMK 102S SUPRA, tarım uygulamalarının yanı sıra, hafriyat, alt-üst yapı inşaat işleri ve mermer ocakları gibi alanlarda da işleri kolaylaştırıyor.

TASARIM ÖDÜLLÜ HMK 145 LC SR ÇOK YÖNLÜ KULLANIM SAĞLIYOR

 Dinamik ve keskin çizgileri ile HİDROMEK’in tasarım dilini yansıtan tasarım ödüllü HMK 145 LC SR kısa kuyruk paletli ekskavatör, güçlü ve dinamik tasarımıyla dikkat çekiyor. Şehir içi ve dar alanlarda hem güçlü hem de hassas çalışmak, tüm alanlarda ve koşullarda güvenliği artırmak için üretilen HMK 145 LC SR’nin, iki parçalı bom tipi ve kompakt yapısıyla kısa bir dönüş yarıçapı bulunuyor. Ürün inşaat, peyzaj, malzeme döşeme ve tesviye işleri için özellikle şehir içi ve dar alanlarda tercih ediliyor. Kompakt yapısı ve güçlü şasisi ile maksimum performans sunan HMK 145 LC SR farklı ataşman seçenekleriyle kullanıcısına çok yönlü kullanım sağlıyor.