Dewulf 3,6 m genişliğinde bir kültivatör olan SC 360’ı piyasaya sürdü

Dewulf, patates ve kök bitkisi makinelerinde tam bir uzman olan SC360'ı piyasaya sürdü. Bu 3,6 m genişliğindeki makine traktörün önüne veya arkasına monte edilebilir. Daha önce tanıtılan SC 300 ve SC Compact'ı takiben, şimdi SC serisi kültivatörlerin kendileri için zaten güvenilir ve son derece dayanıklı bir isim yapmış olan üçüncü model.

SC 360, 4 x 90 cm boyutlarında bitki yetiştiren ve mükemmel dikim yatağı hazırlığı isteyen yetiştiriciler için geliştirilmiştir. Kültivatör her traktör modeline uyar ve öne veya arkaya monte edilebilir. Önden montaj ile, verimli bir ekim işlemi için bir patates ekici ile kolayca birleştirilebilir. SC 360 kültivatör güvenilir, kendi kendini temizleyen ve az bakım gerektiren bir malzemedir.

650 mm’lik geniş rotor çapıyla Dewulf SC serisi, aynı kategorideki diğer kültivatörlerden daha derine iner. Bu nedenle, optimum sırt oluşumu ve mümkün olan en iyi büyüme koşulları için bol miktarda gevşek toprak mevcuttur. SC 360, herhangi bir toprak türünü almak için 132’den az temperlenmiş çelik kanca ile donatılmıştır. Kültivatör, keskiler veya kesek kırma silindiri gibi çeşitli seçeneklerle mevcuttur.