Case İş Makineleri 19. İpsala Tarım Fuarı’na katıldı

CASE, 19. İpsala Çeltik Festivali ve Tarım Fuarı’nda sergilediği yüksek performanslı ve daha çok verim sunan üstün özellikli makineleriyle ziyaretçilere sektördeki ayrıcalıklı yerini bir kez daha gösterdi.

TürkTraktör, çeltik fuarına CASE marka 580ST, CX130C, SV300 ve TX130-45 modelleri ile katılım sağladı.Dünya iş makineleri sektörüne pek çok ilki kazandıran CASE, 19. İpsala Çeltik Festivali ve Tarım Fuarı’nda ziyaretçilerini, toplam200 m²’lik bir tanıtım alanında karşıladı.

CASE İş Makineleri, Trakya’nın en büyük fuar alanına sahip İpsala’da bu yıl 19. kez düzenlenen festival ve fuarda Teleskopik Yükleyici, Nokta Dönüşlü Mini Yükleyici, Paletli Ekskavatör ve Kazıcı Yükleyici makinelerini müşterilerin beğenisine sundu. İş makinelerinin kullanıldığı zorlu saha çalışmalarında ihtiyaç duyulan yüksek performans, güç, dayanıklılık ve güvenlik özelliklerini bir arada sunan CASE iş makineleri, sergilediği model ve ürünlerle ziyaretçilerin büyük ilgisini çekti.

Fuar esnasında çeltik müşterileri tarafından en yüksek ilgiyi, tarım uygulamalarında sıklıkla kullanılan TX130-45 model teleskopik yükleyici topladı. Fiat Common Rail Motor ile donatılan, 13 metre kaldırma yüksekliğine ve 4,5 ton kaldırma kapasitesine sahip olan TX130-45 model teleskopik yükleyiciler, opsiyonel olarak ters fan ile de tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Sergi alanında ziyaretçilere CASE’in farklı ürün ve modellerinin tanıtımı yapılırken; aynı zamanda özellikle tarım ve hayvancılıkla uğraşan işletmelerde iş makinelerinin kullanım alanları ve saha çalışmalarında sağladığı verimlilik artışı konusunda da bilgilendirmeler yapıldı.

Geçtiğimiz yıl dünyadaki 175.yılını kutlayan CASE, köklü geçmişinin kazandırdığı birikim ve deneyimle, dünya iş makineleri sektörüne birçok ilki kazandırırken; aynı zamanda sektöre yön veren ürünleriyle alanının da önde gelen markası konumunda.

TürkTraktör Gebze, İzmir ve Ankara İş Makineleri Tesisleriyle hizmet veriyor

TürkTraktör, Avrupa’nın 4. dünyanın ise 11. büyük pazarı konumundaki Türkiye iş makineleri sektöründeki yerini 2013 yılında aldı. Traktör üretimiyle uzun yıllardır süre gelenCNHI ortaklığını iş makineleri alanına da taşıyan TürkTraktör; Gebze, İzmir ve Ankara’daki İş Makineleri Tesisleri’nde satış ekipleriyle müşterilere doğrudan hizmet veriyor. Servis ve yedek parça hizmetleri ise Gebze, Ankara ve İzmir tesisleri dışında aralarında Zonguldak (Kdz.Eregli), Balıkesir, Denizli, Antalya, Konya, Adana, Diyarbakır, Van, Erzurum ve Trabzon’un bulunduğu 10 şehirde bayi kanalı ile veriliyor.