BKT, Curling Canada İle Ortaklığını Yeniliyor

Kanadalı dağıtım ortaklarından biri OK Tire ile iş birliği içerisinde olan BKT, Curling Canada tarafından düzenlenen tüm müsabakalara yaptığı sponsorluğu yeniliyor. İki şirket, 3-11 Nisan’da Calgary’de yapılması planlanan BKT Tires & OK Tire World Men’s Curling Championship’e adlarını verecek.

Spor söz konusu olduğunda, dünya çapında en büyük arazi lastiği üreticilerinden biri olan BKT’yi kimse durduramıyor. Şirket, Kanadalı dağıtım ortaklarından biri olan OK Tire ile birlikte körling sporunda ulusal şampiyonlukları yöneten köklü federasyon Curling Canada ile yaptığı sponsorluk anlaşmasını yeniledi.

İki marka, BKT ve OK Tire, TV reklamlarında, paten sahasının etrafında, skorbord üzerinde, buz tabakasında, oyuncuların formalarında ve iki ana sponsoru ile 2021 BKT Tires & OK Tire World Men’s Curling Championship olarak adlandırılacak, 3-11 Nisan tarihlerinde Curling Canada’nın yakın zamanda etkinliklerin merkezi olarak açıkladığı Calgary şehrindeki WinSport’s Canada Olympic Park’taki Markin MacPhail Centre’da yapılacak 2021 erkekler dünya şampiyonasının ticari ürünlerinde görünür olacaktır.