BKT 3 Yeni V-Flexa Ebadını Sunar

F teknolojisine sahip, tarım römorklarına özel bu Flotation lastiği, sahadaki çalışmayı daha sürdürülebilir hale getirmeye yardımcı oluyor.

BKT’nin V-FLEXA yelpazesi 3 yeni ebatla genişliyor. VF 600/65 R 26.5, VF 650/55 R 26.5 ve VF 560/60 R 22.5 tarım römorkları için tasarlanmış bu radyal lastik serisinin bugünden itibaren parçası olan yeni çözümlerdir.

Ancak mesele sadece yeni ebatlar meselesi değil: bu yelpazenin genişletilmesi, sektörün geleceği için gerekli ve temel bir koşul olan daha sürdürülebilir tarıma doğru atılan bir diğer adımdır.

Ancak tarımın çevre üzerindeki etkisini azaltmak için somut olarak ne yapılabilir? Daha iyi kontrollü ve organik tohumlar, geri dönüştürülmüş su kullanımı, yenilenebilir enerji ve ürünlerin yer altında depolanması çözümlerden bazılarıdır. Bu bağlamda, tarım araçları da bir fark yaratabilir: örneğin, arazileri düzenlemek ve böylece tarımsal işleri daha sürdürülebilir hale getirmek için araziyi haritalandırmaya ve coğrafi yerleşimini anlamaya yardımcı olan GPS uydu sistemleri gibi özel son teknoloji ile donatılmış akıllı, verimli traktörlerin sayısı giderek artmaktadır.