BKT, SIMA’da büyük oynayacak

Küresel bir ilk olarak BKT, şirketin şimdiye kadar ürettiği, en az 2,30 metre çapa sahip en büyük boyutlu tarım lastiklerini sergileyecek. Devasa şeffaf bir traktöre Ridemax IT 697 M+S'nin yeni boyutu takılacak.

İki yılda bir gerçekleşen Uluslararası Tarım Fuarı SIMA’nın Paris’te başlamasına sadece iki ay kaldı ve BKT bir iz bırakmaya hazır. “Büyük” bir iz. Şirket, bu sefer de birçok nedenden dolayı dikkatleri üzerine çekecek.

 Her şeyden önce, BKT standında sergilenen Agrimax Force’un yeni boyutunun farkına varmamak imkansız (Salon 5A – J026) – En az 2,30 metre çapa sahip radyal lastiklerde BKT’nin ürettiği en büyük boyut. BKT’nin serinin en iyisi ürününün IF 750/75 R 46 versiyonu – gerçek bir statü göstergesi. Agrimax Force; yüksek güçlü traktörler (250 HP üstü) için ideal özellikler olan direnç, çekiş, hız ve esnekliğin mükemmel bir kombinasyonudur. Sırrı, BKT tarafından daha da geliştirilen ve lastiğin düşük basınçta çalışmasına olanak sağlayarak toprak sıkışmasını azaltan IF teknolojisidir. D sınıfı hız endeksi sayesinde Agrimax Force, şişirme basıncının değiştirilmesine gerek kalmadan 65 km/saat’e kadar hızlarda seyahat edebilir.

1500 kg pleksiglastan yapılmış olan şeffaf dev traktörde arka aksa Ridemax IT 697 M+S’nin yeni boyutu, 710/70 R 42, ön aksa ise 600/70 R 30 boyutu takılıdır. Bu özel ürün, M+S harflerine (çamur+kar) sahiptir ve gerçekten de yeşil alan bakımı için karayolu ulaşımı ve yol temizleme işlemleri gibi kış uygulamaları için özel olarak geliştirilmiştir.

Özellikte BKT’nin sunacakları için SIMA’dan büyük beklenti. Bu sene, dünya çapında birkaç dikkat çekici spor sponsorluğu sayesinde şirket hakkında çok fazla konuşuldu; bunlardan biri de Fransa’daydı. Bu seneden başlayarak önümüzdeki altı sezon boyunca BKT, artık Coupe de La Ligue BKT olarak anılacak olan futbol turnuvası Coupe de La Ligue’e adını verecek. Şirketi, Fransa topraklarının her tarafına yayılmış ve çoğunlukla futbol hayranı olan kullanıcılarına yakın olacağı bir pozisyon sağlayan stratejik bir seçim. Tam da onlar için, stantta tecrübe edebilecekleri sihirli bir spor deneyimi tasarlandı. 30 Mart 2019’da Villeneuve d`Ascq’deki Stade Pierre-Mauroy’da gerçekleşecek finaller için bilet kazanma fırsatı da sunan bir deneyim. Çekilişe katılmak için bir kart doldurmak yeterlidir.

BKT standında, çeşitli cihazlar kazanmak için oynanabilecek oyunlar, birçok BKT etkinliğinin Resmi Konuğu olan serbest stil futbolcu Iya Traoré’nin, ona dünya çapında ün kazandıran ve Guinness Rekorlar Kitabı’na girmesini sağlayan hareketlerinden bazılarını sergileyeceği mutlaka görülmesi gereken futbol performansı gibi harika eğlenceler de sunulacaktır.