Başak Traktör fuarda göz doldurdu

16. Konya Tarım Fuarı’nda ilk defa segilenen, yeni tasarımıyla modern ve çarpıcı çizgilere sahip BAŞAK 3000 SERİSİ fuarın gözdesi oldu. Standart ve opsiyonel pek çok özelliği ile BAŞAK 3000 SERİSİ teknolojik ve konforlu bir traktör arayan çiftçilerimizin beklentilerine cevap veren bir ürün niteliğinde.

2017 yılında bir önceki yıla göre pazar payını en çok arttıran marka olan Başak Traktör, yılın ikinci yarısında piyasaya sunulmasına ragmen 100-110 hp güçlerindeki 2100 ve 2110 modelleri ile büyük bir çıkış yakaladı.

Başak Traktör’ün Konya Tarım Fuarında görücüye çıkardığı diğer yeni ürün olan geniş kabinli 2075 Plus modeli sürücü konforu gözönünde bulundurularak tasarlandı. Geniş ve ferah bir yapıya sahip olan modelde yolcu koltuğu, ayarlanabilir direksiyon ve yeni tip konsol ile yeni gösterge paneli bulunmaktadır.

Başak Traktör Satış ve Pazarlama Direktörü Gökhan Bayramoğlu, “Satış ve Pazarlama faaliyetlerimiz bundan sonra yeni kurulan şirketimiz Başak Satış ve Pazarlama Yatırım A.Ş. olarak devam edecektir. Başak Traktör ürün yelpazesini her geçen gün genişletiyor. Çiftçimize verimli ve kaliteli ürünler sunmaya devam ediyoruz. Geçen yıl giriş yaptığımız tarımsal ekipman pazarındaki markamız Başak Agri ile umulanın ötesinde bir ilgi ile karşılaşılmıştır. Bu sebeple saygı değer çiftçilerimizin ilgisine teşekkür ederiz.” dedi.